نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/13      15:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:146


نسخه چاپی
سرقت 12 میلیاردی طلا برای شرکت در بورس
گروه استان ها – تهران بزرگ- رئیس کلانتری 167 دولت آباد از دستگیری سارق طلافروشی به ارزش 12 میلیارد ریال خبر داد و گفت: شاگرد مغازه برای شرکت در بورس طلاهای صاحب کارش را سرقت می کرد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "پیمان احمدی" در تشریح این خبر، بیان داشت: ظهر روز گذشته مردی طلافروش به کلانتری مراجعه و اعلام کرد: از واحد صنفی وی مدتی است به مقدار اندک اندک سرقت می شود ولی تا کنون نتوانسته علت کسری وزن طلاهای مغازه ام  را پیدا کنم.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با اعلام شکایت مال باخته، تیمی از ماموران عملیات کلانتری 167 دولت آباد در محل حضور یافته و تحقیقات اولیه را در این زمینه آغاز کردند.

وی گفت: با توجه به شکل وقوع جرم ، احتمال اینکه فردی آشنا این سرقت را رقم زده باشد، متصور بود در ادامه تحقیقات، شاگرد مغازه طلافروشی که مردی 35 ساله و به مدت 5 سال در مغازه طلافروشی مشغول به کار بود به عنوان اولین مظنون تحت بازجویی قرار گرفت.

کلانتر محله دولت آباد افزود: در همان بازجویی اولیه شاگرد مغازه طلافروشی به سرقت 8 کیلوگرم طلا از این مغازه در مدت 5 سال شاگردی اش اعتراف کرد و اظهار داشت: هنگامی که طلاها را برای آب کردن از مغازه خارج می کردم مقدار اندکی از طلاهای آب شده را سرقت و پس از فروش آنها، در بازار بورس شرکت می کردم.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم اظهار داشت که در طول این مدت در بورس شکست خورده و کلیه اموال سرقتی از بین رفته است، گفت: متهم به کلانتری منتقل و برای تکمیل تحقیقات پلیسی در اختیار پایگاه نهم پلیسی آگاهی قرار داده شد.

سرهنگ احمدی گفت: کارشناسان ارزش طلاهای سرقتی را 12 میلیارد ریال برآورد کرده اند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون