نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/12      17:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:68


نسخه چاپی
دیدار دوچرخه سوار ایرانگرد حامل پیام شهدا با فرمانده انتظامی بوشهر
گروه استان ها- بوشهر- دوچرخه سوار ایرانگردی که با هدف تجلیل از خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان، سراسر ایران را با دوچرخه رکاب می زند با فرمانده انتظامی استان دیدار کرد.

 

 

به گزارش خبرنگارپایگاه خبری پلیس، "بصیری نیا" دوچرخه سوار ایرانگردی که حامل پرچم سبز حرم حسینی بوده، پس از ورود به استان بوشهر با سردار"خلیل واعظی" فرمانده انتظامی استان دیدار و گفت و گو کرد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر در این دیدار صمیمانه با تاکید بر اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، کاری پسندیده است، این مسئله نمادین را حرکتی ارزشمند عنوان کرد.

این مقام ارشد انتظامی با تقدیر از حضور این دوچرخه سوار ایرانگرد در بوشهر استان شهید پرور و مهدمبارزه با استعمار، زادگاه شهیدان "رئیسعلی دلواری" و "مهدوی" سردمداران مبارزه با استعمار، گفت: حرکت فرهنگی- ورزشی آقای"بصیری نیا" و حضور وی در بوشهر، موجب سرافرازی است؛ چراکه یک ورزشکار و دوچرخه سوار، با تبیین نقش شهدا در زندگی امروزی ، پیام آور عشق، دوستی و محبت است.

"بصیری نیا"  همچنین در دیدار با فرمانده انتظامی، جانشین و معاون عملیات استان گفت: این پرچم حسینی را با پیام ایثار، مقاومت و از خودگذشتگی به شهر زیبای بوشهر آورده ام.

این دوچرخه سوار ایرانگردی با بیان اینکه با شعار از "حرم رضوی تا حرم حسینی" از مشهد مقدس به مقصد کربلای معلی حرم امام حسین(ع) سفر خود را آغاز کرده و حامل سه پیام برای مردم است، افزود: تجلیل از ایثارگری ملت غیور ایران به ویژه خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان، اشاعه فرهنگ بهینه سازی مصرف سوخت و انرژی و ... از علل و انگیزه ام از این سفر بوده است.

گفتنی است، "بصیری نیا" اهل "گیلانغرب" استان کرمانشاه و عضو رسمی انجمن ایرانگردی و جهانگردی و حامل یک پرچم مزین به تصاویر ۶۲ شهید از ۳۱ استان کشور است که به مدت 18 ماه از 650 شهر عبور کرده است.

دوچرخه سوار "روح الله بصیری نیا" همچنین از استقبال و کمک های نیروهای انتظامی در همه شرایط سخت در طول مسیر سفرش تقدیر کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون