نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      9:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:146


نسخه چاپی
كشف 252 كيلو تریاک در اردستان
گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامي شهرستان اردستان از كشف 252 كيلو ترياك و دستگیری 2 سوداگر مرگ در این رابطه خبر داد.

سرهنگ "غلامرضا هاشمي زاده " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی وصول اخباری مبنی بر اینکه یک محموله افیونی توسط سوداگران مرگ در حال انتقال به استان اصفهان است، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مخدر شهرستان های "اردستان"،"نائین" و "کاشان" قرار گرفت.

وی افزود: ماموران 2 سواری پژو پارس را شناسایی و دستور ایست صادرکردند که قاچاقچیان توجهی نکردند و در تاریکی شب متواری شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: ساعاتی بعد یکی از خودروهای این سوداگران مرگ شناسایی و متوقف شد که در بازرسی اولیه موادی از آن کشف نشد.

سرهنگ هاشمی زاده اظهار داشت: در بررسی ها و بازجویی های به عمل آمده مشخص شد، این سوداگران مرگ محموله افیونی را در بیابان های منطقه "مهاباد" زیر خاک پنهان کرده بودند که بلافاصله یک گروه از ماموران به محل اعزام شدند.

هاشمی زاده اضافه کرد: 252 کیلو تریاک که داخل کوله هایی مخصوص جاساز شده بود از زیرزمین کشف و 2 سوداگر مرگ نیز در این رابطه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان تاکید کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان افیونی برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه جولان به آنان نخواهد داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون