نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      9:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:102


نسخه چاپی
ضرورت افزایش توان تخصصی نیروها/حفظ حرمت و خدمت به مردم، ثمره آموزش صحیح است
گروه استان ها - کیش - جانشین معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیروهای مسلح، گفت: توجه به آموزش و افزایش توان تخصصی نیروهای موجود به منظور انجام ماموریت ها ضروری است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمدعلی آخوندی" در جمع معاونان فرماندهی انتظامی کیش، اظهار داشت: ماموران پلیس در ارتباط با مردم باید همانند یک روانشناس، جامعه شناس و از همه مهم تر مردم شناس باشند با آموزش صحیح کارکنان باید برای حفظ حرمت مردم و خدمت مطلوب تلاش کنیم.

جانشین معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیروهای مسلح، رمز موفقیت معاونت تربیت و آموزش را به خدمت گرفتن ظرفیت همکاری سایر رده ها دانست و افزود: امر آموزش فقط با ساختار سازمانی تحقق نمی یابد بلکه یک همت جمعی و همدلی همه جانبه را می طلبد.

وی تأکید کرد: ناجا برای تحقق بهتر امر آموزش نیاز به تدوین آیین نامه رسته ای با هدف ارتقاء دوره های آموزشی دارد، عمده چالش های ناجا از طریق آموزش قابل رفع است.

سردار آخوندی، کیفیت در دوره های آموزشی را از طریق ارتقاء سطح دانش مربیان جدی دانست و افزود: با توجه به نوع مأموریت های پلیس و شیوه و شگردهای به روز افراد خاطی، باید امر آموزش را جدی تر درنظر گرفت.

جانشین معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیروهای مسلح، گفت: با توجه به محدودیت ها و امکانات زیر ساختی در کیش، توجه به آموزش و افزایش توان تخصصی نیروهای موجود به منظور انجام ماموریت ها ضروری است.

 ارتقاء سطح توان عملیاتی کارکنان پلیس با آموزش های مستمر

سرهنگ "علی اصغر جمالی"در این جلسه با ارائه گزارش جامع از عملکرد پلیس کیش گفت: ارتقاء سطح توان عملیاتی کارکنان پلیس بویژه در حوزه تیراندازی بر اثر تمرین ها و آموزش های مستمر، محقق شده که بایستی این امر استمرار پیدا کند.

فرمانده انتظامی و پایگاه دریابانی کیش به ساخت باشگاه بدنسازی در ستاد انتظامی، باشگاه دفاع شخصی در مجموعه منازل سازمانی و حضور کارکنان و خانواده آنان در مراکز ورزشی اشاره کرد و گفت: توجه به آموزش، سلامت کارکنان و خانواده آنان با تأمین امکانات مورد نیاز همواره از سوی معاونت تربیت و آموزش صورت می گیرد.

گفتنی است در این دیدار، سردار آخوندی از مجموعه های باشگاهی، کلانتری11 و پاسگاه شهید سید نور خدا موسوی بازدید کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون