نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      9:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:102


نسخه چاپی
دستگیری اعضای باند سارقان خودرو در شهرستان البرز
گروه استان ها – قزوین – فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند سارقان خودرو و کشف 50 فقره سرقت در شهرستان "البرز" خبر داد.

 سردار "مهدی حاجیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: در پي وقوع چندین فقره خودرو با توجه به حساسيت موضوع شناسايي و دستگیری سارق يا سارقان با تشکیل کارگروهی ویژه به صورت شبانه روزی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان "البرز" قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه گفت: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی و هماهنگی با مرجع قضائی 3 نفر از اعضای باند سرقت خودرو داراي سوابق متعدد سرقت در سطح استان توسط ماموران پليس آگاهي شناسايي و با انجام اقدامات مراقبتی لازم طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگير شدند.

وی افزود: در ادامه با به کارگیری شگرد های پلیسی و عملکرد هوشمندانه ماموران در بازجویی های فنی متهمان به انجام 5 فقره سرقت خودرو و 45 فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان در تصریح خبر گفت: با تلاش عوامل پلیس آگاهی و انجام تحقیقات فنی گسترده یک دستگاه خودروی سرقتی و تعدادی ابزار و ادوات مخصوص سرقت خودرو کشف و 3 مالخر نیز در این خصوص شناسایی که پس از انجام هماهنگی های لازم طی یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.

وی خاطر نشان کرد: با انجام بازجویی های تخصصی متهمان و تحقیقات لازم ماموران پلیس آگاهی موفق به کشف تعداد زيادي اموال سرقتی شامل دستگاه ضبط و پخش خودرو- باند-باطري-کپسول CNG-فلش-جعبه آچارآلات- لاستيک زاپاس-سيم و کابل و وسايل شخصي شد.

سردار حاجیان در پایان با اشاره به این که متهمان به مراجع قضائی معرفی و اموال مسروقه ردمال شد به مردم توصیه کرد: به پیشنهادات و هشدارهای پلیس درخصوص اقدامات لازم برای پیشگیری از سرقت خودرو توجه کنند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون