نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      9:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:141


نسخه چاپی
کشف 120 کيلو ترياک در زنجان
گروه استان ها- زنجان- فرمانده انتظامي استان از کشف بیش از 120 کيلو ترياک در يک عمليات پليسي و دستگيري 3 قاچاقچي خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "رحیم جهانبخش" در تشريح اين خبر گفت: در پي تلاش هاي اطلاعاتي به عمل آمده، اعضای یک باند  قاچاق مواد مخدر که با شيوه هاي گوناگون اقدام به انتقال مواد مخدر از استان هاي مرکزی به غرب کشور مي کردند، شناسايي شدند.

وی افزود: در ادامه تحقیقات صورت گرفته مشخص شد، این افراد يک محموله مواد مخدر را از استان هاي مرکزی کشور بارگيري و در حال انتقال به غرب کشور هستند که ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان در يک عمليات ضربتي و هوشمندانه در اتوبان زنجان - قزوین 2 دستگاه سواری سمند حامل مواد مخدر را شناسايي و آن ها را متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان زنجان بیان داشت: در بازرسی به عمل آمده از خودروها 30 کيلو تریاک کشف شد و 2 نفر از اعضای این باند دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

سردار جهانبخش افزود: در ادامه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر یک دستگاه سواری پژو پارس را که قصد داشت محموله مواد مخدر را از غرب کشور به استان های مرکزی انتقال دهد در اتوبان زنجان - قزوین شناسایی و متوقف و در بازرسی از خودرو 90 کیلو گرم تریاک را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد افزود: بي شک احساس مسئوليت شهروندان در مبارزه با مواد مخدر و جلوگيري از قاچاق کالا و ارائه اطلاعات و اخبار پيرامون اين معضل اجتماعي به مرکز فوريت هاي پليس  مي تواند گام موثري در برخورد با  قاچاقچيان و سوداگران مرگ باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون