نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      9:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:173


نسخه چاپی
کشف 533 کیلو تریاک در طرح عملیاتی تشدید مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر در خراسان جنوبی
گروه استان ها- خراسان جنوبی- فرمانده انتظامی استان از کشف 533 کیلو تریاک و توقیف 3 دستگاه خودرو در طرح عملیاتی تشدید مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر در خراسان جنوبی طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"مجید شجاع" اظهار داشت: مأموران فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی در قالب طرح تشدید برخورد با اعضای باندهای حمل و توزیع مواد مخدر، طی 2 عملیات جداگانه در شهرستان های بیرجند و نهبندان 533 کیلو تریاک کشف و 3 دستگاه خودروی سوداگران مرگ را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: در یکی از این عملیات ها مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه قرار است محموله سنگین مواد مخدر توسط قاچاقچیان از مرزهای شرقی به مرکز کشور منتقل شود، موضوع را پیگیری و دستگیری قاچاقچیان را در دستور کار خود قرار دادند.

سردار شجاع بیان داشت: مأموران با شناسایی خودروی وانت پیکان حامل مواد مخدر، سوداگران مرگ را تحت نظر قرار دادند و در عملیاتی ضربتی در شهرستان بیرجند، خودرو را توقیف و در بازرسی از آن 289 کیلو تریاک کشف کردند.

وی افزود: در این عملیات یک دستگاه سواری پژو 405 نیز که خودروی حامل مواد مخدر را اسکورت می کرد توقیف شد و در مجموع عملیات 3 متهم دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان جنوبی ادامه داد: در عملیاتی دیگر مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان"نهبندان" در بازرسی از سواری پژو 405 که در مسیر"زاهدان- نهبندان" تردد می کرد 244 کیلو تریاک کشف و در این رابطه یک متهم دستگیر کردند.

سردار شجاع بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر تأکید کرد و گفت: فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی با رصد شبانه روزی محورهای مواصلاتی به مبارزه بی امان با سوداگران مرگ ادامه داده و اجازه جولان به برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی نخواهد داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون