نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      11:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:106


نسخه چاپی
کشف بیش از 3 هزار تن برنج و حبوبات احتکاری در مشهد
گروه استان ها- خراسان رضوی– فرمانده انتظامی استان از کشف 3 هزار و 430 تن برنج و حبوبات احتکارشده از یک انبار بزرگ توسط ماموران پلیس آگاهی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" محمدکاظم تقوی" در تشریح این خبر گفت: در راستاي اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و تشديد مبارزه با قاچاق کالا، کارآگاهان پلیس آگاهی استان پس از کسب خبري مبني بر فعاليت فردي سودجو و دپو مقادیر قابل توجهی برنج و حبوبات فاقد مجوز در يکي از مناطق شهر مشهد، رسيدگي به موضوع به صورت ويژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: تیم های تخصصی پلیس با اشراف اطلاعاتی، انبار دپو برنج و حبوبات احتکاری را شناسایی کرده و جهت بررسی صحت و سقم موضوع، با هماهنگي  قضائي و حضور نماينده اداره صنعت و معدن به مکان موردنظر اعزام شدند.

سردار تقوی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از این مکان 3 هزار و 430 تن برنج و حبوبات فاقد مجوز کشف و در این رابطه یک متهم را نیز دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش محموله موردنظر را به 332 میلیارد و 400 میلیون ریال برآورد کرده اند، از شهروندان خواست؛ در صورت مشاهده موارد مشکوک در این زمینه، مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع رسانی کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون