نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      11:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:131


نسخه چاپی
کشف 285 کیلو تریاک در عملیاتی مشترک
گروه استان ها _ سمنان _ فرمانده انتظامی استان از توقیف پژو 405 و کشف 285 کیلو تریاک در عملیات مشترک با پلیس سیستان و بلوچیستان خبر داد و گفت: یک قاچاقچی نیز در این راستا دستگیر شد.

سرهنگ "عبداله حسنی" صبح دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در آخرین اقدام خود بر روی یکی از عناصر اصلی حمل و قاچاق موادمخدر، اطلاعاتی از انتقال و جابه جایی یک محموله مواد به دست آوردند.

وی به ارزیابی ابعاد مختلف موضوع و هماهنگی های لازم با ماموران انتظامی استان سیستان و بلوچیستان اشاره کرد و گفت: تیم عملیاتی پلیس در محور "خاش- ایرانشهر" به صورت محسوس و نامحسوس مستقر شد.

سرهنگ حسنی به هدایت اطلاعاتی عملیات توسط ماموران انتظامی استان سمنان اشاره کرد و گفت: در همین خصوص شامگاه جمعه یک دستگاه پژو 405 شناسایی و بلافاصله توسط پلیس توقیف شد.

وی با بیان اینکه ماموران در بازدید از خودرو 285 کیلو و 500 گرم تریاک را کشف کردند، ادامه داد: یک نفر نیز در این راستا دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان از تکمیل پرونده و معرفی قاچاقچی به مرجع قضائی خبر داد و تاکید کرد: اقدامات پلیس در مسیر کنترل و کاهش این پدیده شوم و مخرب تشدید می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون