نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      11:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:92


نسخه چاپی
دپو مواد غذایی در شهرکنارک لو رفت
گروه استان‌ها- سیستان و بلوچستان- جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 10 میلیارد ریال کالای احتکار شده در بازرسی از یک انبار در شهر کنارک خبر داد.
 

سردار "احمد طاهری"در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس،گفت: در راستای مبارزه با اخلالگران اقتصادی، طرح کنترل محسوس و نامحسوس انبارها و اماکن تجاری به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی افزود: در این راستا مأموران انتظامی شهرستان کنارک با انجام یک سری تحقیقات میدانی یک انبار دپو مواد غذایی احتکار شده را در حاشیه این شهر شناسایی کردند.

سردار طاهری بیان کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از هماهنگی قضائی به همراه نمایندگان اداره صنعت، معدن و تجارت وارد عمل شده و در بازرسی انجام شده 7 تن و 820 کیلو گرم روغن نباتی، 4 هزار و 335 لیتر روغن مایع ، 216 عدد پودر لباسشویی، 3 تن و 588 کیلو رب ، 10 تن و 400 کیلوگرم گندم، 2 تن و 400 کیلوگرم ارزن و  9 تن و 400کیلوگرم برنج و 4 تن شکر احتکار شده کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه ارزش کالاهای احتکار شده 10 میلیارد ریال برآورد شده است تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضائی انبار پلمب و فرد متخلف با تشکیل پرونده روانه دادسرا شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون