نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      11:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:147


نسخه چاپی
كشف 416 كيلو ترياك در مشهد
گروه استان ها – خراسان رضوي – فرمانده انتظامي استان از كشف محموله موادافيوني كه به صورت خطي و به وسيله 2 خودرو تريلر و پژوپارس به سمت مشهد حمل مي شد، خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس‌، سردار"محمد كاظم تقوي" در تشريح اين عمليات ضربتي گفت: جان بركفان مركز عمليات ويژه پليس مبارزه با موادمخدر خراسان رضوي در اقدامي اطلاعاتي و نفوذي به سرنخ هايي از قاچاق محموله موادافيوني كه به صورت خطي و توسط 2 دستگاه خودرو از استان هاي جنوبي كشور به سمت مشهد حمل مي شد دست يافتند.

فرمانده ارشد انتظامي استان خراسان رضوي افزود: ماموران مركز عمليات ويژه پليس مبارزه با موادمخدر استان با دريافت اين اطلاعات بلافاصله به مبادی ورودي استان اعزام و با همكاري پليس بجستان به كمين قاچاقچيان نشستند.

سردار تقوي گفت: با ورود تريلر حامل موادافيوني به نقطه كمين پليس، ماموران انتظامي در اقدامي غافلگيرانه خودرو سنگين مذكور را متوقف و يك متهم دستگير كردند.

وي خاطرنشان كرد: ماموران انتظامي همچنين به خودرو پژوي پارس كه پس از لحظاتي وارد نقطه كمین شده بود دستور ايست دادند و 2 سوداگر مرگ كه بدون توجه به دستور ايست قصد فرار داشتند را در تعقيب و گريز پليسي با شليك تيرهوايي دستگير كردند.

فرمانده انتظامي استان خراسان رضوي گفت: پليس در بازرسي از تريلر 190 كيلو ترياك كه به طرز ماهرانه اي در بدنه خودرو جاسازي شده بود و در بازرسي از خودروي پژو پارس 226 كيلو ترياك را كشف كرد و تحقيقات در اين باره ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون