نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      11:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:178


نسخه چاپی
ضربات سنگین بر پیکره قاچاقچیان مواد مخدر در خراسان جنوبی/ کشف بیش از 3 تن تریاک از سوداگران مرگ
گروه استان ها- خراسان جنوبی- جانشین انتظامی استان، گفت: طی هفته گذشته بیش از 3 تن انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف و ضربات سنگینی بر پیکره قاچاقچیان مواد مخدر وارد شده است.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"سعید دادگر" در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی استان اظهار داشت:  طی هفته گذشته مبارزه بی امان کارکنان پلیس با سوداگران مرگ توفیقات خوبی داشته و منجر به کشف بیش از 3 تن انواع مواد مخدر و انهدام چند باند حمل و جابه جایی مواد مخدر در استان شده است.

وی با تقدیر از اقدامات جهادی کارکنان پلیس خراسان جنوبی ادامه داد: خداوند را شاکریم که در لباس مقدس نیروی انتظامی فرصت خدمتگزاری به مردم را به ما عنایت کرده است و بابت این نعمت باید قدردان و شکرگزار باشیم.

جانشین انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: در عرصه های ایثار و از جان گذشتگی، مأموران پلیس همیشه پیش قدم هستند و دست خدا برای یاری در مأموریت های ما مشهود است و اعتقاد داریم که اگر کار برای رضای خداوند باشد قطعا خداوند ما را یاری خواهد کرد.

سرهنگ دادگر تصریح کرد: امنیت و اقتدار مرزهای حساس و شکننده ای دارند که بایستی با خودسازی مراقبت کنیم که این اقتدار همراه با غرور نباشد و خدا و شهدای مظلوم نیروی انتظامی را شاهد و ناظر بر اعمال خود ببینیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون