نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      11:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:152


نسخه چاپی
دستگيري سارق با 21 فقره سرقت در تربت حيدريه
گروه استان ها- خراسان رضوي –فرمانده انتظامي شهرستان تربت حيدريه از دستگيري یک سارق حرفه اي و كشف 21 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" علي اكبر كياني" در تشريح اين خبر گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت لوازم ساختماني، وسایل منزل و محتويات خودرو در سطح شهرستان تربت حيدريه، دستگيري سارق يا سارقان احتمالی به صورت ويژه در دستور كار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با جمع آوري اطلاعات اوليه از شيوه و شگرد سارقان و با اشراف اطلاعاتی و اظهارات مال باختگان، موفق به شناسايي و دستگيري يك سارق سابقه دار در این زمینه شدند.

سرهنگ كياني با اشاره به اعتراف متهم به 21 فقره سرقت لوازم منزل و اماکن خصوصی و محتويات داخل خودرو تصریح کرد: در نتيجه بازرسي كه از مخفيگاه متهم به عمل آمد مقادير زيادي اموال مسروقه كشف و متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شد.

فرماندهي انتظامي شهرستان تربت حيدريه در پايان به شهروندان توصیه کرد؛ نسبت به ايمن كردن منزل و محل كار در جهت پيشگيري از سرقت اقدام و هر گونه مورد مشكوك را از طريق شماره تلفن 110 به پليس اطلاع رسانی کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون