نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      11:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:329


نسخه چاپی
جاساز كالاي قاچاق زیر وسایل منزل
گروه استان ها - مركزي -رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان گفت: در عمليات ماموران اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي استان،‌خودروي كاميونی که در حال انتقال كالاي قاچاق در زیر بار وسایل منزل بود، در عملیات پلیس استان توقیف شد.

 

 

سرهنگ "سيدنورالدين حسيني" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در اين باره گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان در انجام تحقیقاتی مشترک با پلیس کردستان از تردد یک دستگاه خودروی کامیون حامل کالای قاچاق از محورهای مواصلاتی استان مطلع شدند.

وی افزود: با آغاز تمهیدات عملیاتی پلیس، سرانجام خودروی کامیون تحت تعقیب در یکی از محورهای مواصلاتی استان شناسایی و در عملیاتی متوقف شد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در بازرسی از این خودرو که به ظاهر در حال جابه جایی اسباب و اثاثیه منزل بود،  انواع کالای قاچاق شامل پارچه، لوازم التحریر و لوازم بهداشتی کشف شد.

سرهنگ حسيني بيان داشت : ارزش ريالي كالاي قاچاق كشف شده بنابر نظر كارشناس اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي حدود 2 ميليارد ريال برآورد شده است .

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان  تصریح کرد: راننده خودرو در این عملیات دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون