نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      11:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:231


نسخه چاپی
توقیف محموله 700 کیلویی تریاک در عملیات مشترک پلیس
گروه استان ها- بوشهر- فرمانده انتظامی استان گفت: در عملیات مشترک پلیس مبارزه با موادمخدر و دریابانی یک محموله 700 کیلوگرمی تریاک کشف شد.
 

سردار "خلیل واعظی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با تلاش شبانه روزی موفق شدند یک باند حرفه ای که در امر تهیه قاچاق و توزیع مواد مخدر فعالیت داشتند را شناسایی و متلاشی کنند.

وی بیان داشت: در پی اقدامات به موقع اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد که اعضای این باند به صورت سازمان یافته و منسجم قصد دارند یک محموله بزرگ مواد مخدر را از طریق دریا در ساحل شهر عسلویه تخلیه و در فرصت مناسب به استان های همجوار انتقال دهند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در یک عملیات هماهنگ و غافلگیرانه، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر و دریابانی پس از شناسایی محل دقیق اختفای محموله، با هماهنگی قضائی در بازرسی از این محل 700 کیلو گرم تریاک  کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه 3 نفر از قاچاقچیان موادمخدر دستگیر شدند، عنوان داشت: یک فروند قایق موتوری و یک دستگاه خودرو نیز در این رابطه توقیف شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون