نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      11:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:184


نسخه چاپی
توقیف کامیون حامل 111 راس گوسفند قاچاق
گروه استان ها ـ سمنان ـ ماموران پاسگاه انتظامی فولادمحله شهرستان مهدیشهر کامیون حامل 111 راس گوسفند قاچاق به ارزشی بالغ بر 2 میلیارد ریال را متوقف کردند.

سرهنگ "عبداله حسنی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهارداشت: حضور موثر پلیس در محورهای مواصلاتی به ویژه جاده های کوهستانی از جمله مهمترین عوامل برقراری نظم و امنیت در این نقاط است که با جدیت در دستور کار قرار دارد.

فرمانده انتظامی استان سمنان افزود: در همین راستا و با هدف برخورد مناسب و به هنگام با قاچاق، ماموران انتظامی مهدیشهر در قالب برنامه ای منسجم به نظارت و کنترل ترددها در محورهای مواصلاتی این شهرستان می پردازند.

وی تصریح کرد: ماموران پاسگاه انتظامي فولادمحله این شهرستان حين کنترل خودروهاي عبوري به يك دستگاه كاميون حامل دام مشكوك شده برای بررسي بيشتر خودرو را متوقف می كنند.

اين مسئول انتظامي ادامه داد: در بازرسي از خودرو 111 راس گوسفند که بدون هیچ مدرک و مجوز قانونی از شمال کشور به مقصد شهرستان گرمسار بارگیری شده بود، کشف شد.

سرهنگ حسنی ارزش این محموله را بنا بر اظهار نظر کارشناسان امر بالغ بر 2 میلیارد ریال اعلام و خاطرنشان کرد: راننده خودرو به مرجع قضائی معرفی و دام قاچاق نیز به اداره دامپزشکی تحویل داده شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون