نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/13      16:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:91


نسخه چاپی
برخورد با ناهنجاری های اجتماعی از وظایف قانونی پلیس است/ همه دستگاه ها در تامین امنیت، یاری رسان ناجا باشند
گروه استان ها- گلستان- نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی گفت: برخورد با ناهنجاری های اجتماعی از وظایف قانونی پلیس و مطالبه به حق شهروندان است.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر "اسداله قره خانی" در دیدار با فرمانده انتظامی گلستان، ضمن تقدیر از عملکرد پلیس در برقراری نظم و امنیت جامعه، گفت: ماموران ناجا به معنای واقعی مجاهدان فی سبیل الله هستند و بدون هیچ چشم داشتی با تمام وجود برای امنیت مردم تلاش می کنند.

وی تصریح کرد: در سال های اخیر پلیس علاوه بر اجرای ماموریت های ذاتی، با رویکرد فرهنگی و اجتماعی خود، اعتماد مردم را جلب کرده و گام موثری در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی برداشته است.

 قره خانی در ادامه با تاکید بر حمایت نمایندگان خانه ملت از طرح ها و اقدامات ناجا، اظهار داشت: حوزه عفاف و حجاب یکی از دغدغه های مسئولان و مردم متدین کشورمان است، لذا همه دستگاه ها باید در این بخش یاری رسان پلیس باشند.

نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان در فضای مجازی قصد تخریب چهره ناجا را دارند خاطرنشان کرد: برخورد با ناهنجاری های اجتماعی از وظایف قانونی پلیس بوده و آحاد مردم نیز از این اقدام قاطعانه نیروی انتظامی حمایت می کنند.

در ادامه این دیدار، سردار "روح الامین قاسمی" ضمن تشکر از حمایت نمایندگان مجلس از اقدامات پلیس، گفت: ماموران نیروی انتظامی به عنوان سربازان جان بر کف ولایت افتخار می کنند که خادم مردم بوده و برای امنیت و آرامش آنان تلاش می کنند.

فرمانده انتظامی استان گلستان با تاکید بر رفتار حکیمانه ماموران نیروی انتظامی در جامعه، تصریح کرد: پلیس برای برقراری نظم و امنیت با کسی تعارف نداشته و برابر قانون با هنجارشکنان برخورد خواهد کرد.

سردار قاسمی با اشاره به لزوم توجه مسئولان و نمایندگان مجلس به حوزه امنیت و تعامل با نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: بستر توسعه و پیشرفت استان در حوزه نظم و امنیت فراهم است و برای رسیدن به یک نقطه مطلوب، یک عزم جهادی را می طلبد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون