نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      13:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:147


نسخه چاپی
تأکید فرمانده ناجا بر صیانت محیط زیست به عنوان سرمایه ملی /اهداء لباس "محیط بانی" به سردار اشتری
گروه ناجا – فرمانده نیروی انتظامی گفت: منابع طبیعی و محیط زیست سرمایه ملی کشور هستند و باید آن را برای آیندگان حفظ کنیم.

 

 سردار "حسین اشتری"در حاشیه دیدار با دکتر "عیسی کلانتری"؛ رئیس سازمان محیط زیست کشور و جمعی از محیط بانان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: امروز افتخار میزبانی رئیس سازمان محیط زیست کشور، همکارانشان، برخی از محیط بانان و خانواده شهید محیط بان را داشتیم.

وی با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در صیانت از محیط زیست، خاطر نشان کرد: ناجا با سازمان محیط زیست کشور تعامل و ارتباط تنگاتنگی دارد و برگزاری این نشست نیز موید این ادعا است، طی سال های اخیر با راه اندازی "یگان حفاظت از محیط زیست" بر آن شدیم که به صورت جد برای صیانت از این سرمایه ملی عمل کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به فعالیت 3 هزار و 500 محیط بان در کشور، خاطرنشان کرد: منابع طبیعی و محیط زیست سرمایه ملی کشور هستند و باید آن را برای آیندگان حفظ کنیم.

سردار اشتری با اشاره به تأکیدات فرماندهی معظم کل قوا درباره اهمیت صیانت از منابع طبیعی و محیط زیستی، خاطر نشان کرد: پیرو تأکیدات و انتظارات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، درصددیم به سازمان محیط زیست برای انجام بهتر مأموریت ها کمک کنیم و برای تحقق این مهم از ظرفیت هایی چون  آموزش نیروها، تزریق تجهیزات به روز، تخصیص نیروهای مجرب به یگان حفاظت از محیط زیست و ... بهره می گیریم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور درباره تقویت تعاملات و همکاری های پلیس و سازمان محیط زیست، عنوان کرد: ان شاء الله در آینده ای نزدیک تفاهم نامه همکاری های بیشتر این دو سازمان در تداوم تعاملات گذشته به امضاء خواهد رسید.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به مأموریت خطیر پلیس در تأمین نظم و امنیت جامعه، بیان کرد: حفاظت و صیانت از منابع ملی و طبیعی را یک اصل می دانیم و معتقدیم که امنیت در محیط زیست باید وجود داشته باشد.

وی درباره تزریق خودروهایی به ناوگان حمل  و نقل سازمان محیط زیست از سوی ناجا، بیان کرد: در صددیم بر مبنای توان و ظرفیت نیروی انتظامی و با کسب مجوزهای لازم در بحث تزریق خودروهای شاسی بلند و قابل تردد در ارتفاعات به سازمان محیط زیست کمک کند.

گفتنی است،در پایان این نشست لباس"محیط بانی" از سوی رئیس سازمان محیط زیست کشور به سردار "حسین اشتری"؛ فرمانده نیروی انتظامی اهداء شد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون