نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      14:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:162


نسخه چاپی
دستگیری کلاهبردار 6 میلیاردی در البرز
گروه استان ها -البرز- رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری فردی که با جعل اسناد، اقدام به فروش آپارتمان و کلاهبرداری به مبلغ 6 میلیارد و 700 میلیون ریال کرده بود خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد نادربیگی" در تشریح این خبر، گفت: در پي ارجاع 2 فقره پرونده کلاهبرداری مبنی بر فروش آپارتمان با اسناد جعلی، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

این مقام انتظامی گفت: در بررسی های تکمیلی کارآگاهان محرز شد، فرد ناشناسی که خود را کارشناس مسکن معرفی می کرد با سندسازی اقدام به فروش آپارتمان هایی که وجود خارجی ندارد به متقاضیان خرید مسکن با قیمت نازل کرده و برای جلب اعتماد خریداران، آپارتمان ديگران را به آن ها نشان داده و در موعد تحویل ملک، متواري شده و جوابگوي تلفن مال باختگان نیست.

سرهنگ نادربیگی تصریح کرد: کارآگاهان در ادامه با انجام تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم شده و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

وی خاطرنشان کرد: متهم در مواجهه با مال باختگان و مدارک موجود لب به اعتراف گشود و به 8 فقره کلاهبرداری به مبلغ 6 میلیارد و 700 میلیون ریال از متقاضیان خرید مسکن، اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: متهم پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضائی و از آن جا با صدور قرار وثیقه قانونی روانه زندان شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون