نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      14:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:102


نسخه چاپی
قدردانی از حمایت های فرمانده ناجا در راستای پیشبرد اهداف سازمان محیط زیست
گروه ناجا – رئیس سازمان محیط زیست کشور از فرمانده ناجا برای پشتیبانی و حمایت از اهداف این سازمان قدردانی کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر"عیسی کلانتری"، رئیس سازمان محیط زیست کشور و در نشست با فرمانده ناجا، اظهار داشت: صمیمانه از حمایت و پشتیبانی های سردار "حسین اشتری"؛فرمانده ناجا و سردار"محمد شرفی"؛رئیس پلیس پیشگیری ناجا از محیط بانان قدردانی می کنم.

وی با اشاره به وظیفه خطیر محیط بانان در صیانت از محیط زیست کشور، ادامه داد: 3 هزار و 500 نیروی سازمان محیط زیست در نقش"محیط بان"مسئولیت صیانت از منابع طبیعی و محیط زیستی کشور را بر عهده دارند.

رئیس سازمان محیط زیست کشور ادامه داد: محیط بانان با جان و دل از محیط زیست کشور حفاظت می کنند اما باید بدانیم صیانت از این سرمایه های ملی وظیفه همه مردم است و باید با رویکردهای اجتماعی و فرهنگی، جمعیت ایران را "سفیران صیانت از محیط زیست" کنیم.

این مقام مسئول با اشاره به اهمیت وجود "زمین پاک"، خاطر نشان کرد: باید برای داشتن "هوای پاک" نیز تلاش کنیم؛ متأسفانه به دلیل بی توجهی به این مهم شاهد معضلات محیط زیستی هستیم به طوری که در تیرماه امسال  شاهد 11 روز هوای آلوده بودیم .

رئیس سازمان محیط زیست کشور از فرمانده ناجا برای پشتیبانی و حمایت از اهداف سازمان محیط زیست قدردانی کرد.

گفتنی است،در این نشست صمیمانه دکتر"عیسی کلانتری"؛ رئیس سازمان محیط زیست کشور، سردار "محمد شرفی"؛ رئیس پلیس پیشگیری ناجا، سردار "احمد نوریان"؛ سخنگو و معاون اجتماعی ناجا، سردار"مجید"؛ رئیس پلیس فتا ناجا، سردار"امیرحسین یاوری"؛ معاون تربیت و آموزش ناجا، سردار "سیدکمال هادیانفر"؛ رئیس پلیس راهور ناجا، سرهنگ "محبت خانی"؛ فرمانده یگان حفاظت محیط زیست، جمعی از محیط بانان سازمان محیط زیست کشور و ... حضور داشتند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون