نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      15:13:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:281


نسخه چاپی
دستگیری کلاهبردار حرفه ای در شيراز
گروه استان‌ها- فارس- رئیس پلیس فتا استان از دستگيري کلاهبردار حرفه ای در شيراز خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "حبيب اله رجبلی" در این خصوص بيان كرد: در پي ارجاع چند فقره پرونده پيرامون كلاهبرداري از بانوان، موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پليس فتا در بررسي هاي اوليه مطلع شدند، تعدادي از بانوان که جویای کار بوده اند در فضای مجازی با یک آگهی تبلیغاتی برخورد می کنند که در آن وعده استخدام در شرکت های مهم با تضمین آینده کاری مي دهد.

سرهنگ "رجبلی" ادامه داد: شهروندان به منظور تامین نیازهای زندگی شان به عنوان راننده در این شركت ها شروع به کار مي كردند و متهم با وعده استخدام و تامین انواع خدمات رفاهی، اعتماد آنان را جذب مي كند.

اين مقام انتظامي تصريح كرد: مشکلات شخصی و از طرفی طمع و زودباوری این افراد باعث شده که متهم با دریافت یک وکالت کاری، اجازه انجام بسیاری از امور محضری را از قربانیان اخذ و پس از دریافت وکالت نامه، سوء استفاده کرده و برخی از اموال این افراد از جمله خودرو را بدون اطلاع آنان به فروش مي رسانده است.

رئیس پلیس فتا استان فارس با بيان اينكه ماموران موفق شدند، پس از تحقيقات فني و تخصصي متهم را در مخفيگاهش دستگير كنند، خاطر نشان كرد: در اين خصوص 18 شاكي كه بيش از 5 ميليارد ريال از آنان كلاهبرداري شده بود، شناسايي شده اند.

سرهنگ "رجبلی" از شهروندان درخواست کرد که فریب تبلیغات دروغین در فضای مجازی را نخورند و مراقب باشند که افراد فرصت طلب از آنان سوء استفاده نکنند.

اين مقام انتظامي افزود: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک می توانند آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس اینترنتی www.cyberpolice.irارسال و یا از طریق شماره تماس 07121827804 گزارش كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون