نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      15:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:269


نسخه چاپی
کشف یک تن و 460 کیلوگرم مواد افیونی در سواحل خلیج فارس
گروه ناجا - فرمانده درياباني استان بوشهر از کشف یک تن و 460 کیلو تریاک طی دو عملیات جداگانه در سواحل شهرستان کنگان و گناوه خبر داد.
 

سردار "ولي‌اله رضايي‌نژاد" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر اظهار داشت: مأموران دریابانی کنگان با اشراف اطلاعاتي، از قصد قاچاقچيان براي جا به جا کردن محموله سنگین مواد مخدر به وسیله یک دستگاه خودرو مطلع شدند و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وي افزود: مأموران پس از حضور در منطقه و مشاهده قاچاقچیان، فرمان ایست صادر کرده و قاچاقچیان بدون توجه به دستور مأموران مرزی اقدام به متواری شدن کردند.

فرمانده درياباني استان بوشهر تصریح کرد: دریابانان بلافاصله با تعقیب و گریز قاچاقچیان، با آنها به صورت مسلحانه درگیر شدند و توانستند یک دستگاه خودرو و 700 کیلوگرم تریاک از سوداگران مرگ کشف کنند.

سردار رضایی نژاد در ادامه به عملیات جداگانه دریابانان در گناوه اشاره کرد و گفت: دریابانان پایگاه دریابانی گناوه طی عملیاتی مشترک با عوامل انتظامی، ضمن توقیف دو فروند شناور و دستگیری 2 سوداگر مرگ، توانستند 760 کیلوگرم تریاک را از قاچاقچیان کشف و آنها را در دستیابی به اهداف شوم‌شان ناکام بگذارند.

وي خاطرنشان کرد: درياباني استان بوشهر با استفاده از امکانات الکترونيکي و اپتيکي و به کارگيري جوانان مومن و متعهد این سرزمین، همواره در جهت بالا بردن امنيت و مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر تلاش مي‌کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون