نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      15:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:174


نسخه چاپی
پرونده کلاهبرداران 33 میلیاردی در بجنورد بسته شد
گروه استان ها- خراسان شمالی- جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضا یک باند حرفه ای با 33 میلیارد و 700 میلیون ریال کلاهبرداری در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی در بجنورد خبر داد.

 

سرهنگ"حسین بدری" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام یک خبر مبنی بر اینکه افرادی به صورت باندی با استفاده از شیوه و شگردهای کاملا حرفه ای در طول هفته گذشته اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده اند، بلافاصه با توجه به حساسیت موضوع کارآگاهان پلیس آگاهی استان وارد عمل شدند.

وی با اشاره به تلاش های 24 ساعته کارآگاهان پلیس آگاهی در رابطه با شناسایی افراد مورد نظر افزود: خوشبختانه تلاش های مستمر کارآگاهان بی نتیجه نبود و محل اختفای کلاهبرداران مورد شناسایی قرار گرفت.

سرهنگ بدری با بیان اینکه کارآگاهان در نهایت با اعزام به محل مورد نظر موفق شدند در یک عملیات غافلگیرانه 10 کلاهبردار حرفه ای را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کنند، یادآور شد: متهمان در بازجویی های به عمل آمده به 33 میلیارد و 700 میلیون ریال کلاهبرداری از 15 شهروند اعتراف کردند.

وی ادامه داد: متهمان با فروش مال غیر، زمین، جعل امضا و اسناد، فروش خودرو و دریافت وجه نقد در قالب تور جهانگردی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده بودند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی در پایان با اشاره به اینکه تمام این افراد بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند، از مردم عزیز خواست تا با هوشیاری کامل گول اینگونه افراد را نخورده و چنانچه با این دسته افراد مواجه شدند، بلافاصله مراتب را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون