نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      15:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:321


نسخه چاپی
دستبند پلیس بر دستان سارقان سابقه دار
گروه استان ها- خراسان شمالی- جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضاء 2 باند حرفه ای با 54 فقره سرقت خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"حسین بدری" با اعلام جزئیات این خبر، گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر وقوع چندین مورد سرقت در سطح استان که باعث نگرانی شهروندان شده بود، بلافاصله موضوع با جدیت تمام در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات فنی و پلیسی و همچنین رصد لحظه ای محل های مورد سرقت واقع شده، موفق شدند به سرنخ های جدیدی در این رابطه دست پیدا کنند.

سرهنگ بدری با بیان اینکه ماموران در نهایت با استفاده از سرنخ های به دست آمده موفق شدند محل اختفای اعضاء این باندها را مورد شناسایی قرار دهند، یاد آور شد: اعضای هر 2 باند حرفه ای که 25 نفر بودند در یک عملیات غافلگیرانه توسط پلیس دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شدند.

این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه در بررسی اظهارات متهمان مشخص شد که این افراد در سطح استان طی هفته گذشته دست به 54 فقره سرقت زده اند، خاطرنشان کرد: سرقت از اماکن خصوصی، منزل، کابل، کش روی و ... از جمله سرقت های انجام شده توسط این افراد بود.

سرهنگ بدری همچنین با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک دستگاه خودرو، 3 دستگاه موتورسیکلت، مقدار زیادی کابل، کیف زنانه و پول نقد کشف شد، افزود: تمام اموال کشف و در نهایت با شناسایی مال باختگان تحویل آنان شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی در پایان با اشاره به اینکه متهمان برای انجام مراحل قانونی بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند، خطاب به مجرمان و هنجارشکنان گفت: به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد تا امنیت و آرامش مردم که به عنوان خط قرمز پلیس مطرح است خدشه دار شود و انتظار ما نیز از مردم عزیز این است که در صورت مواجه با هرگونه مورد مشکوکی بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون