نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/15      9:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:146


نسخه چاپی
در هفته نیروی انتظامی؛
جشنواره تلویزیونی پلیس در راه است
گروه ناجا- مدیرعامل موسسه ناجی هنر از برگزاری جشنواره پلیس و تلویزیون در هفته نیروی انتظامی خبرداد.
 

" مجتبی رشوند" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، درباره تولیدات این موسسه در هفته ناجا 98 ، اظهار داشت: همزمان با20 سالگی موسسه ناجی هنر قصد داریم جشنواره پلیس و تلویزیون را در هفته نیروی انتظامی برگزار کنیم.

وی افزود: دراین جشنواره با رویکردی تازه به سراغ جوانان مستعد و کوشا می رویم تا هفت فیلم تلویزیونی با کیفیت، از ماموریت های مختلف پلیس به خصوص آنهایی که در پروپاگاندای رسانه ای مغفول مانده اند، ساخته و به نمایش بگذاریم تا دراین اتفاق مخاطبان تلویزیون با آرای خود بهترین فیلم را از بین این هفت فیلم انتخاب کنند.

مدیرعامل موسسه ناجی هنر بیان کرد: در این هفته درصدد هستیم بهترین سریال پلیسی و نیز بازیگران زن و مرد فیلم های پلیسی که در این 20 سال سابقه موسسه ناجی هنر جلوی دوربین رفته اند را با انتخاب مردم معرفی کنیم.

این مقام مسئول، نقد و تحلیل سینمای پلیسی و کارنامه موسسه ناجی هنر در ساخت این قبیل آثار را از دیگر برنامه های موسسه ناجی هنر در هفته ناجا عنوان کرد و افزود: هدف ما از انجام این دو رویداد، ورود خونی تازه در پیکره سینما و تلویزیون ایران اسلامی است تا بتوانیم نسلی تازه و متعهد و درعین حال هنرمند به عرصه فرهنگ و هنر اضافه کنیم.

رشوند گفت: موسسه ناجی هنر، تلاش می کند تا زحمات شبانه روزی همه خدمتگزاران این مرز و بوم را که لباس سبز مقدس نیروی انتظامی به تن کرده تا از امنیت کشور و مرزهای آن پاسداری کنند را به تصویر بکشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون