نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/14      12:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:54


نسخه چاپی
سنجش عملکرد پلیس بین الملل با بیانیه گام دوم انقلاب
گروه ناجا- جانشین پلیس بین الملل ناجا بر لزوم نسبت سنجی عملکرد پلیس در حوزه بین الملل با بیانیه گام دوم انقلاب تاکید کرد.
 

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کاظم مجتبایی" در جلسه هم اندیشی پیگیری نظریه گام دوم انقلاب که با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر" خسرو پناه" استاد حوزه و دانشگاه، برگزار شد، اظهار داشت: عملکرد پلیس در حوزه بین الملل و میزان هماهنگی و پیشرفت فعالیت های این پلیس با بیانیه گام دوم انقلاب، با همکاری اساتید حوزه و دانشگاه، مقایسه محتوایی خواهد شد.

سردار" مجتبایی"  عدالت، عقلانیت، استقلال، آزادی و عزت اسلامی را جزء اصول فکری این بیانیه عنوان کرد.

وی به توصیه‌های پایانی و مهم بیانیه گام دوم انقلاب نظیر علم و فناوری، اخلاق، معنویت، سبک زندگی، عدالت و مبارزه با فساد اشاره و بیان کرد: این ویژگی‌ها بایستی در عملکرد ناجا به ویژه در حوزه بین الملل تبلور داشته و به صورت دائمی نسبت سنجی شود.

جانشین پلیس بین الملل ناجا در خاتمه گفت: انتشار بیانیه گام دوم به تنهایی کافی نیست بلکه توجه به متون و محتوای بیانیه و التزام عملی به آن ضروری است؛ این بیانیه به تبیین نظام انقلابی در حوزه‌های خودسازی، جامعه پروری و تمدن سازی می‌پردازد و پلیس بین الملل نیز باید جزء پیشگامان این عرصه باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون