نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/15      10:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:123


نسخه چاپی
کشف 20 تن مواد غذایی تاریخ گذشته در زاهدان
گروه استان ها_ سیستان و بلوچستان _ سرپرست پلیس امنیت عمومی استان از كشف 20 تن مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در بازرسي از یک انبار در زاهدان خبر داد.

سرهنگ" علی سرحدی " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: با کسب خبری مبنی بر توزیع مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در سطح شهر زاهدان توسط فردی سودجو موضوع در دستور کار تیمی از ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پس از شناسایی محل در محدوده شهرک صنعتی زاهدان با هماهنگی قضائی به همراه بازرسان اداره تعزيرات حکومتي ، معاونت غذا و دارو و مرکز بهداشت وارد عمل شدند.

سرهنگ سرحدی تصریح کرد: در بازرسی از این انبار 20 تن انواع مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته و غیربهداشتی از قبیل لواشک ، خرماي خشک ، آلوچه ، ژله ، گز ، 100هزار عدد بر چسب تقلبي کالا و 9 دستگاه توليد لواشک غير بهداشتي کشف کردند.

سرپرست پلیس امنیت عمومی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه ارزش کالاهای کشف شده 7 میلیارد ریال برآورد شده خاطر نشان کرد: با هماهنگی مقام قضائی انبار پلمب و گرداننده آن پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون