نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/15      10:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:116


نسخه چاپی
کشف 61 دستگاه بیت کوین در بهشهر
گروه استان ها – مازندران- فرمانده انتظامی استان از کشف 61 دستگاه بیت کوین و متعلقات آن به ارزش 10 میلیارد ریال در"شهرستان بهشهر " خبر داد.

سردار"سیدمحمود میرفیضی " در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: به منظور جلوگیری از قاچاق کالا و ارز و برخورد با مفسدان اقتصادی، طرح تشدید و مبارزه با قاچاق به عنوان یکی از مهمترین اولویت های ماموریتی فرماندهی انتظامی استان در سال جدید، در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: در اجرای این طرح، ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان بهشهر با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی 2 نفر از مخلان امنیت اقتصادی در آن شهرستان شدند.

سردار میرفیضی، تصریح کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی بهشهر با هماهنگی قضائی متهمان را که با مقاصد سودجویانه اقدام به نصب دستگاه های تولید ارز دیجیتال (بیت کویین) در یکی از مکان های صنعتی کرده بودند، شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی از کشف 61دستگاه بیت کوین به همراه متعلقات آن در بازدید از محل خبر داد و اظهار داشت: برابر نظر کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده بالغ بر 10 میلیارد ریال برآورد شده است.

این مقام انتظامی، تاکید مقام معظم رهبری در شعار سال بر رونق تولید را فرصت مغتنمی برای پیشرفت و توسعه کشور عنوان کرد و اظهار داشت: مبارزه بی امان با قاچاق کالا و ارز و برخورد با جرایم اقتصادی گامی موثر در حمایت از تولید داخلی و سرمایه گذاری داخلی است.

فرمانده انتظامی استان مازندران پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت های اقتصادی غیر قانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و تصریح کرد: خرید و مصرف کالای قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه ها و افزایش بیکاری است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون