نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/15      12:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:87


نسخه چاپی
اقدامات پليس در راستاي عفاف و حجاب شايسته تقدير است
گروه استان ها- لرستان- نماينده ولي فقيه در استان رعايت عفاف و حجاب را از ضروريات دين دانست و گفت: پلیس با نقش آفرینی مثبت و حضور اجتماعی هدفمند، امنیت پایدار در جامعه حاکم کرده است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، " حجت الاسلام والمسلمين "سيد احمد مير عمادي" در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه استان حجاب را يكي از ضروريات دين و متعلق به همه زمان ها و مكان ها دانست و گفت: تخطي از اين مهم، باعث ناآرامي روحي و رواني براي افراد جامعه مي شود.

وي با تاكيد بر حمايت از مواضع فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي در موضوع عفاف و حجاب بيان داشت: نیروی انتظامی بحمدالله اقدامات خوب و رضایت بخشی انجام داده است.

امام جمعه خرم آباد ضمن تقدیر از تلاش هاي همه جانبه پلیس در راستاي تعميق فرهنگ عفاف و حجاب خاطرنشان کرد: دشمن در تلاش است با کمرنگ کردن باورها و اعتقادات ديني، جوانان را از مسير اصلي انقلاب دور کند كه لازم است جامعه هوشیار باشد و مسئولان به این مسئله توجه جدی کنند.

به گفته وي رعایت عفاف و حجاب در جامعه اسلامی از ضروریات است و خداوند متعال و پیشوایان دینی ما نيز بر این موضوع تأکید فراوان داشته اند.

حجت الاسلام و المسلمين ميرعمادي پوشش و عفاف را وسيله رهايي و نجات از چنگال شياطين دانست و گفت: تقويت بنيان خانواده يكي از وظايف حكومت و دولت است و خانواده ها بايد در تقويت و سالم سازي فرزندان، نقش خود را به درستي ايفا کنند.

امام جمعه خرم آباد با اشاره به فرضیه امر به معروف و نهی از منكر افزود: باید تلاش کنیم به‌ وسیله اين مهم به یکدیگر یاری برسانیم.

نماينده ولي فقيه در استان پليس را از خدمتگزاران صديق و پاي كار نظام دانست و گفت: چرخه برقراري امنيت در حوزه هاي گوناگون بالاخص امنيت اخلاقي و اجتماعي برعهده اين نيروي خدوم است و اميدواريم در اين عرصه نيز ماموريت خود را با موفقيت انجام دهد.

وي با اشاره به حمايت از پليس در جهت تامین امنیت اخلاقی و ایفای نقش قانونی خود افزود: پلیس باید با اقتدار در میدان برای ایجاد امنیت حضور داشته باشد و با هر گونه هنجارشکنی برخورد کند.

امام جمعه خرم آباد در پايان با بيان اين كه پلیس با نقش آفرینی مثبت و حضور اجتماعی هدفمند آرامش را به مردم هدیه داده و امنیت پایدار در جامعه حاکم کرده است، از زحمات و تلاش هاي شبانه روزي کارکنان نیروی انتظامی تقدير و تشكر كرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون