نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/15      12:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:322


نسخه چاپی
دستگیری عامل آتش سوزی بافت جنگلی سوهانک
گروه استان ها – تهران بزرگ - رئیس کلانتری 164 قائم (عج) با اعلام خبر دستگیری یکی از عاملان آتش روزی ظهر روز گذشته در جنگل های سوهانک، گفت: سهل انگاری عوامل خدمات فنی اپراتور تلفن همراه عامل این آتش سوزی بود.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "حسین مالمیر" اظهار داشت : ماموران کلانتری 164 قائم (عج) در پی کسب خبری مبنی بر آتش سوزی قسمتی از بافت جنگلی سوهانک بلافاصله برای جلوگیری از خسارت بیشتر در محل حاضر و به بررسی موضوع پرداختند.

وی با اشاره به اینکه یکی از عاملان آتش سوزی در تحقیقات اولیه شناسایی و دستگیر شد، ادامه داد: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت که عوامل خدمات و فنی اپراتورهای تلفن همراه برای بهسازی خدمات تلفن همراه به دکل محدوده جنگل های سوهانک مراجعه و به تعمیر دکل مشغول و شروع به جوشکاری می کنند که بر اثر پرتاب جرقه های آتش جوشکاری و تجمع این جرقه ها در پایین دکل در ابتدا مراتع خشک آتش و سپس موجب آتش سوزی می شود.

این مقام انتظامی ابراز داشت: کارشناسان وسعت آتش سوزی را 6 هکتار در بافت جنگلی سوهانک تعیین کرده اند.

وی گفت: با بررسی های بیشتر مشخص شد که تیم حاضر در محل 3 نفر بودند که پس از وقوع آتش سوزی محل را تر ک کرده اند.

رئیس کلانتری 164 قائم ( عج)  افزود: با تلاش عوامل آتش نشانی، حریق مهار و در کمترین زمان ممکن اطفاء شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این فصل از سال مراتع و چمنزار های جنگلی خشک و با کوچک ترین جرقه، شعله ور شده و موجب آتش سوزی به وسعت زیادی خواهد شد، تاکید کرد: در موارد مشابهی ، توصیه می شود در ابتدا اطراف محل کار را از چمنزار ها و مراتع خشک خالی کنید و سپس به تعمیر و ارائه خدمات فنی مشغول شوید.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون