نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/15      15:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:279


نسخه چاپی
تجهیزات خودرویی قاچاق به مقصد نرسید
گروه استان ها - مركزي -جانشین فرماندهی انتظامی استان گفت:2 دستگاه خودروی حامل 146 عدد کپسول گاز کولر و 2 هزار و 500 عدد ترموستات کولر خودرو قاچاق در شهرستان دلیجان توقیف شد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "یوسف سپهوند" در تشريح اين خبر گفت: مأموران پلیس شهرستان دلیجان در پی کسب خبری از تردد 2 دستگاه خودروی وانت و نیسان، حامل کالای قاچاق در سطح محور مواصلاتی این شهرستان مطلع شده و بلافاصله برنامه ريزي لازم برای شناسایی و توقيف آنها را آغاز کردند.

وی اظهار داشت: سرانجام روزگذشته ماموران پلیس آگاهی شهرستان دلیجان در يكي از محورهاي مواصلاتي، خودروهای مذکور را مورد شناسایی قرارداده و موفق به متوقف کردن آنها شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به ارزش 4 ميليارد ريالي اين محموله قاچاق در ارزيابي كارشناسان اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي، خاطرنشان کرد: در بازرسي از خودروهای توقیفی،  146 عدد کپسول گاز کولر  و 2 هزار و 500 عدد  ترموستات فاقد هر گونه مدارك مثبته گمركي کشف شد.

 سرهنگ سپهوند با اشاره به حمل این محموله قاچاق ازاستان های جنوبی به مقصد تهران خاطرنشان کرد: در اين عمليات 2 نفر دستگیر و  پس از تشكيل پرونده به دستگاه قضائی معرفي شدند.

وی در پایان با قدردانی از نقش مهم و اثر گذار شهروندان در انجام موفقیت آمیز مأموریت های مختلف پلیسی از آنان خواست تا همواره به منظور حمايت از توليدات داخلي و مبارزه با عرضه انواع کالای قاچاق، از خريد این قبیل کالاها خودداري كرده و موارد مشكوك در این زمینه را به فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون