نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/15      15:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:160


نسخه چاپی
سرقت 20 گردنبند طلا، به بهانه پرسیدن آدرس
گروه استان ها –البرز- با تلاش کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی، سارق گردنبندهای طلا که به بهانه پرسیدن آدرس، از 20 خانم سرقت کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد نادربیگی" با اعلام این خبر گفت: در پی ارجاع پرونده های متعدد گردنبند قاپی از سوی یک راکب موتورسوار در مناطق مختلف کرج به پایگاه یکم پلیس آگاهی تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی گفت : بر اساس اظهارات مال باختگان در خصوص مشخصات ظاهری سارق و چهره نگاری فرضی از متهم و مراجعه به بانک اطلاعاتی مجرمان سابقه دار، سارق مورد نظر شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه نامبرده مقادیری گردنبند طلا سرقتی کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان این که متهم از سارقان سابقه دار است، گفت: نامبرده در هنگام ظهر و در معابر خلوت به سمت عابران خانم حرکت و به بهانه پرسیدن آدرس اقدام به قاپیدن گردنبند آن ها می کرد که به این شیوه تا کنون به 20 فقره گردنبند قاپی اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان این که تا کنون 10 نفر از مال باختگان شناسایی شدند، اظهار کرد: تلاش برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون