نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/16      8:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:81


نسخه چاپی
تسهیلات بانکی با جعل سند
گروه استان ها- گلستان- جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری 3 متهم حرفه ای و اعتراف آنان به دریافت 190 میلیارد ریال تسهیلات بانکی با ارائه اسناد جعلی خبر داد.
 

سرهنگ "مسعود فروزان" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی گسترده و تحقیقات تخصصی، موفق به شناسایی 3 متهم حرفه ای شدند.

این مقام انتظامی افزود: متهمان، اسناد ملکی که در رهن بانک بوده را به صورت المثنی و با حذف قید رهن، جعل کرده و مجددا از بانک های دیگر مبالغ هنگفتی وام دریافت می کردند.

سرهنگ فروزان تصریح کرد: سرانجام پس از اقدامات بی وقفه ماموران و طی هماهنگی با مقام قضائی هر 3 متهم را در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی گلستان اظهار داشت: متهمان در بازجویی های انجام شده به دریافت 190 میلیارد ریال تسهیلات غیرمجاز از طریق جعل اسناد ملکی در سطح استان اقرار کردند.

سرهنگ فروزان در پایان با تاکید بر عزم راسخ پلیس در مقابله با جرایم اقتصادی گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون