نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/16      10:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:259


نسخه چاپی
اختصاصی/
برگزاری مسابقه " گشت جاده ای روسیه" به میزبانی ناجا / تشریح اهداف برگزاری مسابقات توسط سردار "یاوری"
گروه ناجا ـ معاون تربیت و آموزش ناجا، اهداف برگزاری مسابقه "گشت جاده ای" روسیه به میزبانی نیروی انتظامی را تشریح کرد.

سردار " امیر حسین یاوری " در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: اجرايي کردن فرامين مقام معظم رهبري(مدظله العالي) و سياست هاي ابلاغي ستاد کل نيروهاي مسلح، مبني بر حضور چشمگير نيروهاي نظامي کشور در صحنه هاي بين المللي همواره جزء اهداف و ضرورت هاي معاونت تربیت و آموزش ناجا  در اعزام تيم هاي ورزشي به مسابقات بين المللي بوده است.  

وی افزود: مسابقات بین المللی نظامی روسیه یا مسابقات نظامی ارتش های جهان که سابقه ای 5 یا 6 ساله دارد هر ساله به میزبانی این کشور و برخی کشورهای حوزه اوراسیا از جمله جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.

معاون تربیت و آموزش ناجا ادامه داد: ایران در سال 2019 میزبان دو رشته "گشت جاده ای" از تاریخ دهم الی بیست و پنجم مرداد ماه سال جاری در مجموعه سرزمین ایرانیان واقع در جاده ساوه بعد از شهر پرند و غواصی عمیق(نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران) در جزیره کیش است.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: پس از ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح به ناجا و تدابیر هیئت رئیسه ناجا، برگزاری شایسته و در خور شان این رویداد مهم در دستور کار این معاونت قرار گرفت که با تهیه دستور العمل و بسیج امکانات در سطح یگان های ناجا امروز شاهد حضور کشورهای؛ روسیه 15 نفر، ارمنستان 7 نفر، ازبکستان 7 نفر به عنوان شرکت کننده و دو کشور ونزوئلا و پاکستان هر کدام 2 نفر به عنوان ناظر در ایران هستیم.

 سردار یاوری اضافه کرد: کشورهای ذکر شده از مدعیان این رشته می باشند که در سال گذشته(2018) سکوهای قهرمانی بین این سه کشور تقسیم شد و با بررسی که از نحوه تمرینات این کشورها در مجموعه "آیلند" طی روزهای گذشته به دست آمده مشخص شد  از آمادگی بالایی برخوردار هستند.

معاون تربیت و آموزش ناجا یادآور شد: تیم گشت جاده ای جمهوری اسلامی ایران از کارکنان کادر ناجا در مسابقات 2018 به میزبانی کشور روسیه شرکت کرد  که با توجه به عدم آشنایی و تجربه در این میدان مقام درخور توجهی کسب ننمود.

 وی افزود: ان شاء الله در سال جاری با زحمات ورزشکاران در اردوهای آماده سازی، تجربه سال گذشته و شرایط میزبانی شاهد موفقیت و قهرمانی تیم ایران خواهیم بود.

 سردار یاوری در تشریح  اهداف حضور تیم های نظامی جمهوری اسلامی ایران در مسابقات نظامی روسیه؛خاطر  نشان کرد:  یکی از اهداف ؛اعلام آمادگی نیروهای مسلح ایران به منظور ارتقای آمادگی جسمانی و بالا بردن توان رزمی کارکنان و حضور مقتدرانه در صحنه های بین المللی است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: از طرفی؛ اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در صحنه های بین المللی،حضور تیم های نظامی ایران در مسابقات نمایش قدرت و توانمندی نیروهای مسلح ایران را به دنبال دارد.

معاون تربیت و آموزش ناجا اضافه کرد: حضور در این مسابقات فرصتی برای ارتقای سطح توانمندی های مهارتی و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و کسب تجارب بین المللی است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون