نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/16      10:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:118


نسخه چاپی
دستگیری4سوداگر مرگ با یک تن و 531کیلو مواد مخدر
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان- فرمانده انتظامی استان از متلاشی شدن باند مسلحانه قاچاق و کشف یک تن و 531 کیلو مواد مخدر در شهرستان "سراوان" خبر داد.

سردار"محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: روز گذشته ماموران انتظامی شهرستان "سراوان "با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یک باند قاچاق را که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو قصد جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی را از مناطق مرزی به عمق کشور را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان سراوان با همکاری تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در قالب چند تیم پوششی و رصد مستمر منطقه، سرانجام ساعت یک بامداد روز جاری مسير تردد قاچاقچيان را شناسایی و با اجراي کمين در مسير عبورشان، خودرو وانت حامل مواد مخدر را شناسایی و در يک درگيري مسلحانه آن را متوقف کردند.

سردار قنبری تصریح کرد: در اين عملیات ضمن دستگیری2سوداگر مرگ در بازرسی از خودرو وانت، یک تن و416کیلو و 570گرم تریاک، 20کیلوگرم هروئین، 49کیلو و 700گرم حشیش،45 کیلو و 100گرم سایر مواد، جمعا یک تن و531 کیلو مواد،کشف و2 قبضه اسلحه کلاش به همراه 6 تیغه خشاب و 189 عدد فشنگ جنگی و یک قبضه اسلحه کمرشکن دو لول به همراه ۱۱ فشنگ کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان خاطر نشان کرد: در ادامه این عملیات جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر 2دستگاه پژو پارس و زانتیا را که به عنوان راه پاک کن این محموله را هدایت می کردند در همان محدوده متوقف و راننده آنها نیز دستگیر شدند..

وی با تقدیر از تلاش ماموران انتظامی شهرستان سراوان و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در انهدام این باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی خاطر نشان کرد: پلیس با اشراف کامل اطلاعاتي و حضور در تمام نقاط استان اجازه نخواهد داد قانون شکنان و قاچاقچيان به اهداف پليد خود دست پيدا کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون