نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/16      11:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:271


نسخه چاپی
کشف یک تن و 723 کیلو تریاک از کامیون حمل سوخت
گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 723 کیلو و 250 گرم تریاک در بازرسی از یک کامیون تانکردار ویژه حمل سوخت خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "مهدی معصوم بیگی" اظهار داشت: ساعت 3 بعد از ظهر روز گذشته ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه بازرسی شهید "شرافت" شهرستان "نائین" به یک دستگاه کامیون بنز تانکردار ویژه حمل سوخت مشکوک شده و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

وی افزود: شک ماموران هنگامی که با جواب های ضد و نقیض راننده خودرو روبه رو شدند بیشتر شد و به صورت حرفه ای از قسمت های مختلف این کامیون بازرسی کردند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: در بازرسی انجام شده از این کامیون 177 کیسه 10 کیلویی تریاک به وزن یک تن و 723 کیلو و 250 گرم  که در قسمت های بالای تانکر به صورت حرفه ای جاساز شده بود کشف شد.

سردار معصوم بیگی اظهار داشت: دراین رابطه یک سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی همه ساله شهدایی را در راه برخورد با سوداگران مرگ تقدیم می کند و کارکنان این نیرو با تمام توان و قدرت مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاقچیان خرد و کلان افیونی را ادامه داده و تا پای جان در این راه ایستاده اند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون