نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/16      11:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:429


نسخه چاپی
فروش هروئین در قبال خرید اموال مسروقه
گروه استان ها – تهران بزرگ - رئیس کلانتری 171 مصطفی خمینی از دستگیری زن و مردی سابقه دار با کشف 300 فقره گوشی خبر داد و گفت: متهمان به ازای خرید اموال مسروقه به سارقان هروئین تحویل می دادند.
 

سرگرد "رضا اسلام پناه " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبر پلیس اظهار داشت: با شکایت های مردمی مبنی بر اینکه مردی میانسال با همکاری یک خانم محل مسکونی اش را پاتوقی برای تردد افراد مشکوک کرده و به مالخری اموال مسروقه مشغول هستند، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی بیان داشت: در هنگام تحقیقات پلیسی، پرونده هایی با عنوان کش روی از داخل مغازه ها در کلانتری تشکیل شد که شاکیان این پرونده اظهار داشتند: زن و مردی میانسال که به نظر می رسید زن و شوهر باشند به بهانه خرید وارد مغازه ام شدند. یکی از آنها مشغول گفت و گو و پرسیدن قیمت کالاها با من شد که پس از خرید و خروج آنان از مغازه، متوجه شدم گوشی همراهم که روی پیشخوان مغازه بوده سرقت شده است.

این مقام انتظامی عنوان داشت: مغازه داران و اهالی محل مشخصات یکسانی از متهمان پرونده ها در اختیار پلیس قرار می دادند، دراین رابطه کلیه پرونده ها تجمیع و در اختیار تیم تخصصی کلانتری قرار گرفت و مشخص شد سارقان کش رو همان مالخران اموال مسروقه هستند.

رئیس کلانتری 171 مصطفی خمینی تصریح کرد: روز گذشته تیم عملیات کلانتری با هماهنگی مقام قضائی برای دستگیری متهمان به مخفیگاه آنان اعزام و موفق شدند در یک عملیات ضربتی هر 2 سارق و مالخر اموال مسروقه را دستگیر کنند.

سرگرد اسلام پناه افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان علاوه بر کشف 300 دستگاه گوشی مسروقه، 14 گرم هروئین بسته بندی شده نیز کشف شد.

وی توضیح داد: با انتقال متهمان به کلانتری هر دوی آنها در خصوص کشف مواد مخدر توضیح دادند که به ازای خرید اموال مسروقه به سارقان هروئین تحویل می دادند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان سابقه دار بوده و تاکنون چندین مرتبه در زندان به سر برده اند، گفت: شناسایی مال باختگان در دستور کار قرار داد و متهمان تا کشف جزئیات پرونده در اختیار کلانتری قرار دارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون