نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/16      12:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:337


نسخه چاپی
نیروی انتظامی با نفوذ بر قلب ها از همراهی و مقبولیت فراگیری دربین مردم برخوردار است
گروه استان هاـ مرکزی- استاندار استان با اشاره به نقش بی مانند نیروی انتظامی در تامین امنیت فردی و اجتماعی مردم گفت: نیروی انتظامی با نفوذ بر قلب ها از همراهی و مقبولیت فراگیری دربین مردم برخوردار است.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "سید علی آقا زاده" در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان مرکزی که پیش از ظهر امروز برگزارشد، با بیان این که سردار " کیومرث عزیزی " در دوران پر افتخار مسئولیت خود، نقش اثربخشي در تامین امنیت استان ایفا کرد، گفت: به عنوان بالاترین مقام اجرایی و رئیس شورای تامین استان از تلاش ها و پیگیری های این فرمانده خستگی ناپذیر تقدیر و تشکر می کنم.

این مقام عالی استان با تبریک انتصاب سرهنگ" حسن شهرستانی" به عنوان فرمانده انتظامی استان مرکزی و آرزوی موفقیت برای ایشان در سنگر جدید خدمت، خاطرنشان کرد: تمامی بررسی های میدانی مراکز علمی، نشان دهنده آن است که اکنون، محبوبیت پلیس بیشتر از قبل است زیرا نیروی انتظامی کار، فعالیت و انجام وظیفه را با اخلاق پیوند زده و از این طریق توانسته است که به قله های رفیع موفقیت یکی پس از دیگری دست یافته و امنیت پایدار را در جامعه اسلامی به تثبیت برساند.

وی با بیان این که گروه های مختلف مردم امروز نگاه شان در مسائل اجتماعی و فرهنگی به نیروی انتظامی است، خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی حرکت پلیس در مسیر ارزش های انقلاب، بسیار خوب و ارزشمند است که باید همواره این روند حفظ شود.

استاندار استان مرکزی با اشاره به تفاوت مفاهیم قدرت و اقتدار اظهار داشت: خدمت در نيروي انتظامي خدمتي سخت، شاق و مهم است و بی تردید ايجاد امنيت در شرايطي كه دشمنان ايران اسلامي انواع تهديدات را بر اين مرز و بوم تحميل مي كنند، هنر بزرگي محسوب مي شود.

آقا زاده یادآور شد: نيروهاي مسلح پر توان جمهوري اسلامي ايران در اين شرايط سخت و با كمترين امكانات، امنيت مطلوب و توسعه يافته اي را با رهبري داهيانه مقام معظم رهبري و پشتيباني هاي خوب مردم فراهم كرده اند.

نیروی انتظامی در خدمت مردم و برای مردم است

رئیس شورای تأمین استان مرکزی با اشاره به این که زیرساخت همه اقدامات فرهنگی و اقتصادی و سیاسی، امنیت است، ادامه داد: نیروی انتظامی در خدمت مردم و برای مردم است و برای برقراری امنیت و نظم عمومی، اجتماعی، مدنی و اخلاقی در جامعه اسلامی تلاش می کند.

استاندار استان مرکزی رمز موفقیت و سربلندی ملت ایران در پیشبرد اهداف و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی را تبعیت از ولایت مطلقه فقیه و وحدت همگانی دانست و بیان داشت: با وجود تهديدات مختلف دشمنان علیه ایران اسلامی و شرایط خاص منطقه خاورمیانه در زمان کنونی، وظيفه ما چيزي جز اين نيست که همچون گذشته با شناخت و استمرار معرفت نسبت به هدف والاي انقلاب اسلامي، استکبار جهاني را در دست يابي به اهداف شوم خود، ناکام کرده و در بستر فرهنگ جهادي، نداي اتحاد و ايثار خود را در سراسر گيتي طنين انداز كنيم.

آقا زاده با اشاره به حساسیت استان مرکزی به عنوان یکی از قطب های صنعتی کشور عنوان داشت: پلیس مرکزی با تقدیم شهیدان همیشه جاوید و نیز تلاش های شبانه روزی کارکنان خود، توانسته است امنیت و آرامش مطلوبی را برای شهروندان در سراسر محدوده جغرافیایی این استان به ارمغان آورد.

در پايان اين مراسم، از طرف نهادها، ادارات و دستگاه های مختلف استان مرکزی، لوح تقدير و هدايايي به رسم يادبود به "سردار عزیزی" اهداء و حکم انتصاب سرهنگ "حسن شهرستانی" به عنوان فرمانده جدید انتظامی استان مرکزی از سوی سردار "ایوب سلیمانی"، جانشین نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران به وی اعطا شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون