نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/16      15:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:439


نسخه چاپی
سرقت نافرجام هزار سکه بهار آزادی
گروه استان ها – تهران بزرگ- رئیس کلانتری 122 دربند از سرقت نافرجام خانم جوانی خبر داد و گفت: متهم با تهدید مالک مغازه طلافروشی تقاضای یک هزار سکه تمام بهار آزادی کرده بود.
 

سرهنگ "علی قاسمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، بیان داشت: ساعت 17:00روز گذشته ماموران گشت کلانتری 122 دربند با فعال شدن سامانه مها مغازه داری در جریان کمک خواستن مالک مغازه طلافروشی در یکی از مجتمع های تجاری دربند قرار گرفتند.

وی عنوان کرد: بلافاصله نزدیک ترین تیم گشت کلانتری برای بررسی موضوع به محل اعلامی، اعزام شدند که بررسی های اولیه نشان از این داشت خانم جوانی پس از ورود به داخل مغازه طلافروشی واقع در یکی از مجتمع های تجاری دربند، با تهدید مالک مغازه با یک قبضه سلاح کمری، تقاضای هزار سکه تمام بهار آزادی از وی کرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مغازه طلافروشی که مجهز به سیستم مها بود، توسط مالک مغازه فعال می شود و بدین ترتیب سرقت از مغازه با حضور به موقع ماموران کلانتری 122 دربند بدون فرجام باقی می ماند.

سرهنگ قاسمی تصریح کرد: متهم در بازجویی های اولیه اقرار کرد که نقشه سرقت از مغازه طلافروشی را با همکاری سایر همدستانش کشیده است.

کلانتر محله دربند افزود: تحقیقات پلیسی جهت شناسایی سایر همدستان وی ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون