نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/16      15:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:164


نسخه چاپی
22فقره سرقت از باغ ويلا ها ،سارق حرفه اي را به زندان بازگرداند
گروه استان ها- خراسان رضوي -سرپرست پليس آگاهي خراسان رضوي گفت:سارقي كه به تازگي از زندان آزاد و مرتكب 22 فقره سرقت از باغ ويلا ها شده بود دستگيرو دوباره به زندان بازگشت.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس،سرهنگ "جوادشفيع زاده"در تشریح این خبر گفت: در پي اعلام چند فقره سرقت از باغ ويلاهاي  منطقه سد كارده ،  شاهنامه و فردوسي مشهد به فوريت هاي پليسي 110 موضوع براي بررسي و دستگيري عامل يا عاملان سرقت در دستوركار قرار گرفت.

 وی افزود:كارآگاهان پايگاه سوم پليس آگاهي در پيگيري اين پرونده اظهارات تعدادي ازمال باختگان را بررسي و با تحقيقات علمي به سرنخ هايي دست يافتند كه منجر به چهره زني يكي از عاملان اصلي اين سرقت ها شد.

این مقام انتظامی استان گفت : با شناسايي اين متهم كه داراي سوابق كيفري است و به مواد مخدرصنعتي اعتياد دارد  كارآگاهان پايگاه سوم پليس آگاهي در اقدامي ضربتي  وارد عمل شده و اين فرد را دستگير كردند.

كارآگاه شفيع زاده افزود:متهم در برابر شواهد و ادله موجود تاكنون به 22 فقره سرقت از باغ ويلاها اعتراف كرده است.

 ‌سرپرست پليس آگاهي خراسان رضوي در خاتمه خاطر نشان كرد: شهرونداني كه باغ ويلاهاي آنها در محدوده سد كارده، شاهنامه و فردوسي مشهد  مورد سرقت واقع شده مي توانند براي پيگيري شكايت خود هرچه سريع تر به پليس آگاهي خراسان رضوي مراجعه كنند.

 وي در پايان گفت: توجه به هشدارهاي پليسي و رعايت توصيه هاي كنترلي و مراقبتي مي تواند نقش موثري درپيشگيري از وقوع سرقت ها داشته باشد و اميدواريم زائران و مجاوران حرم مطهر رضوي در اين خصوص توجه بيشتري داشته باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون