نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/16      15:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:181


نسخه چاپی
حضور ناجا امروز اثربخش و اعتماد آفرين است/ حفظ آرامش مردم؛ رسالت اصلی نیروی انتظامی
گروه استان ها – مركزي – جانشين فرمانده ناجا توجه به احقاق حق مردم در تمامي زمينه ها را ركن محوري ماموريت هاي ناجا خواند و گفت: خوشبختانه هم اكنون نیروی انتظامی در کل کشور آبرومند و مقتدر بوده و توانسته است مبتني بر قانون و قدرتمند تر از همیشه در عرصه اجتماع، اثربخش و اعتماد آفرين براي آحاد جامعه باشد.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار"ايوب سليماني" در آیين تكريم و معارفه فرمانده انتظامي استان مركزي با اشاره به دستاوردهاي انقلاب اسلامي در احيای ارزش هاي ديني، اظهار داشت:‌ انقلاب اسلامي با داهيه جهاني سازي و با منطق و مكتب جهاني مبتني بر آموزه هاي الهي تجلي يافت.

وي تصريح كرد:‌ مكتب برگرفته از اسلام، وابسته به هيچ تكنيك و قدرت نظامي نيست و در كشور ما تفاوت آن با بسياري از كشورهاي ديگر كه انقلاب كردند، بر افراشته شدن شعائر اسلامي و تحقق آرمان اصلي امام راحل و عدم وابستگي به شرق و غرب و احيای ارزش هاي ديني است.

اين مقام ارشد انتظامي با اشاره به 40 سال برنامه ريزي مداوم و پر هزينه دشمنان عليه نظام اسلامي به رشادت ها و مشقت هاي ملت ايران در مواجهه با تهديدات دشمنان و بدخواهان  اشاره و تصريح كرد: وقتي اراده خداوند، سرافرازي، پيروزي، عزت و كرامت يك ملت باشد، هيچ قدرتي توان مقابله با آن را نخواهد داشت.

وي تاكيد كرد:‌ امروز تنها اراده ملت ما، اراده ولي امر مسلمين است همه مردم افتخار و اقتدارشان اين است كه در يك نظام ولايي كه در مقابل قدرت ها ايستاده زندگي مي كنند.

جانشين فرمانده ناجا در ادامه دفاع از ارزش هاي انقلاب اسلامي را به عنوان يكي از مهم ترين اركان در نيروي انتظامي خواند و خطاب به كاركنان ناجا گفت:‌ در عرصه كنوني انقلاب، شما وظیفه دفاع از انقلاب اسلامی را داشته و بايد به بهترین نحو ممکن، اين مهم را به سرانجام رسانید، شما مایه عزت و افتخار ایران و ایرانی هستید و ثابت خواهيم كرد فرزندان انقلاب اسلامی امروز با تلاش و ايثارگري خود در اعتلاي كشور اسلامي مان بيش از پيش اهتمام دارند.

وي به پيام قاطع مقام معظم رهبري (مدظله العالي) خطاب به بدخواهان نظام اسلامي در بيانيه گام دوم انقلاب نيز اشاره داشت و اضافه كرد: خوشبختانه هم اكنون نیروی انتظامی در کل کشور آبرومند و مقتدر بوده و توانسته است مبتني بر قانون و قدرتمند تر و آماده تر از همیشه در عرصه اجتماع، اثربخش و اعتماد آفرين براي آحاد جامعه باشد.

جانشين فرمانده ناجا با بيان آمادگي عملياتي بالاي پليس استان، تصريح كرد: امروز نباید اجازه دهیم کسی امنیت و آرامش مردم را بر هم بزند و بايد در همه زمینه ها چون فضای مجازی و کسب و کار مردم امنیت جامعه را تامین کنیم.

وی خاطر نشان کرد: رسالت اصلی ناجا حفظ آرامش برای مردم است همه زندگی آنان به نوعی به عملکرد نیروی انتظامی ربط پیدا می کند.

سردار سليماني در ادامه با اشاره به وجوه مختلف خدمت در نيروي انتظامي، اظهار داشت:‌ امروز هر کاری که نیروی انتظامی در کشور انجام می دهد دو وجه اساسي دارد، یک وجه دفاع از انقلاب و جنگیدن در صف مقدم مقابله با دشمنان اسلام و وجه دوم ادامه خدمتگزاری به مردم شریفی است که سرآمد همه ملل جهان هستند و چه افتخار آمیز که چنین رسالتی بر دوش ما است.

وي حركت در تحقق پليس تراز انقلاب اسلامي را مورد تاكيد قرار داد و گفت: بايد محور برنامه هاي خود را در جهت تحقق پليس در تراز انقلاب اسلامی قرار دهیم و هر آموزش و مهارتی که لازم است فراگرفته و با نشاط، انگیزه و مهارت در خدمت مردم باشيم و هرچه با صلابت تر، هوشیارتر و توانمند تر به آحاد جامعه خدمت رساني كنيم.

سردار سليماني افزود:  کسانی که در سرپنجه های مجموعه هستند باید خادم ترین افراد باشند تا مورد علاقه مردم واقع شوند و اینجاست که اعتماد شکل می گیرد.

جانشین فرمانده ناجا در پايان با اشاره به روحيه شهادت طلبي كاركنان ناجا، گفت: نیروی انتظامی در اقصی نقاط کشور به طور میانگین، هفته ای 2 شهید تقدیم مردم میهن اسلامی می کند که این نشان دهنده روحیه بالای شهادت طلبی و ایثارگری این نیرو است.

گفتنی است، در پایان این مراسم از سردار "کیومرث عزیزی"؛ فرمانده سابق استان که  به عنوان فرمانده شرق استان تهران منصوب شده است تقدیر و تکریم و سرهنگ "حسن مفخمی شهرستانی" به عنوان فرمانده جدید استان مرکزی معرفی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون