نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/16      15:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:276


نسخه چاپی
کشف یک تن و 300 کیلو تریاک در عملیات پلیس یزد
گروه استان ها- یزد- فرمانده انتظامی استان، از کشف یک تن و 300 کیلوگرم تریاک در عملیات ماموران پلیس شهرستان خاتم خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمدرضا میرحیدری" درباره این خبر گفت: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، ماموران پلیس شهرستان خاتم با انجام کار اطلاعاتی از بارگیری و حرکت یک محموله سنگین موادافیونی با 2 دستگاه خودروی سواری مطلع شدند که بررسی موضوع در دستور کار قرارگرفت.

میرحیدری ضمن اشاره به شناسایی خودروهای قاچاقچیان و ردگیری دقیق مسیر حرکت آنها تصریح کرد: ماموران در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه خودروهای اشرار را در محورهای مواصلاتی متوقف و مورد بازرسی قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان یزد افزود: در این عملیات یک تن و 300 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف و 3 نفر از سرکردگان اصلی این باند نیز دستگیر شدند.

سردار میرحیدری خاطرنشان کرد: قاچاقچیان این محموله را از جنوب شرق کشور بارگیری و قصد انتقال به پایتخت داشتند که با هوشیاری و سرعت عمل ماموران پلیس شهرستان خاتم، دستگیر و به دادسرا معرفی شدند.

رئیس پلیس استان یزد با بیان اینکه مبارزه با قاچاقچیان موادمخدر یکی از اولویت های اصلی ماموران پلیس است تصریح کرد: با تلاش ماموران پلیس یزد از ابتدای سال جاری تاکنون 18 باند افیونی منهدم و بیش از 13 تن و 300 کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون