نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/16      16:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:310


نسخه چاپی
محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران
گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه استان از محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز چهار شنبه 16 مرداد ماه تا ساعت 6 صبح روز سه شنبه 22 مرداد ماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی"در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزايش ايمني ،ايجاد کشش و تسهيل در عبور و مرور وسائط نقليه، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 16 مرداد ماه تا ساعت 6 صبح روز سه شنبه 22 مرداد ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسيکلت هاي انتظامي و امدادي براي انجام ماموريت هاي ضروري در مسير مجاز جريان ترافيک از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 16 مرداد ماه تا ساعت 6 صبح روز سه شنبه 22 مرداد ماه از محورهاي كرج- چالوس، هراز، فيروزكوه و بالعكس ممنوع است .

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت از محور كرج- چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسائط نقليه از ساعت یک بعد از ظهر روز جمعه 18 مرداد ماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 19 مرداد ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسائط نقليه از ساعت 4 بعد از ظهر تا ساعت 2 بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت يك طرفه خواهد بود.

وی همچنین، اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت یک بعد از ظهر روز دوشنبه 21 مرداد ماه تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 22 مرداد ماه از کرج به مرزن آباد ممنوع است و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 4 بعد از ظهر روز دو شنبه 21 مردادماه تا 2 بامداد روز سه شنبه 22 مرداد ماه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود .

رئیس پلیس راه استان با اشاره به ممنوع بودن تردد کلیه تریلر ها از محور هراز عنوان کرد: تردد كليه كاميون ها وكاميونت ها به استثناي حاملان موادسوختي و فاسد شدني از ساعت 12 ظهر تا ساعت 24 روز چهارشنبه 16 مرداد ماه و همچنين از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روزهای پنج شنبه و جمعه 3 و 4 تیرماه از این محور ممنوع مي باشد .

قدمی خاطرنشان کرد:تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز یک شنبه 20 مرداد ماه و همچنین از ساعت 6 صبح تا 24 روز دوشنبه 21 مردادماه از این محور ممنوع است .

وی بر این نکته نیز تاکید کرد که :در صورت افزايش حجم تردد و عدم گنجايش سطح راه و به منظور تخليه بار ترافيکي محدوديت هاي مقطعي از مسير شمال به جنوب و يا جنوب به شمال محورهاي هراز و کرج به چالوس اعمال خواهد شد

رئیس پلیس راه استان مازندران، در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون