نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/17      4:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:104


نسخه چاپی
توقيف لنج تجاری در اسکله بندر شیوء
گروه ناجا - فرمانده درياباني استان هرمزگان از شناسايي و توقيف يک فروند لنج تجاري متخلف با بيش از 4 ميليارد ريال انواع کالاي قاچاق در بندرشيوء شهرستان پارسیان خبر داد.
 

سرهنگ "حسين دهکي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبری پلیس، اظهار داشت: مرزبانان پايگاه درياباني پارسيان در پي كسب خبري مبني بر اينكه يک فروند لنج تجاري حامل كالاي قاچاق در اسكله "بندر شيوء" پهلو گرفته است بلافاصله براي بررسي موضوع به محل اعزام شدند.

وي افزود: مرزبانان پس از دقايقي گشت زني شناور متخلف را در اسکله اين بندر شناسايي و در بازرسي تخصصي از آن انواع کالای قاچاق شامل 15 دستگاه کولر، 15 حلقه لاستيک خودرو، 96 ثوب البسه، 450 بسته مواد خوراکي، 36 کيلوگرم چاي، 6 عدد چمدان، 5 دستگاه يخچال، 5 دستگاه ماشين لباسشويي، 6 دستگاه تلويزيون و 2 هزار عدد ادوات صيادي را کشف کردند.

فرمانده دریابانی استان هرمزگان با اشاره به توقیف شناور و دستگیری یک متهم، تصریح کرد: کارشناسان ارزش کالای قاچاق کشف شده را 4 ميليارد و 6 ميليون و 800 هزار ريال برآورد کردند که پس از انجام اقدامات قانونی، تحویل مراجع ذی صلاح شدند.

سرهنگ دهکی پيامد قاچاق کالا براي کشور را رشد مصرف گرايي، تجمل گرايي و نابودي توليد ملي توصيف کرد و از مرزنشينان خواست با ارائه اطلاعات خود در خصوص قاچاقچيان، در حمايت و پشتيباني از منابع ملي و حفظ و استمرار امنيت اقتصادي سهيم باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون