نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/17      11:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:244


نسخه چاپی
دستبند پلیس به 27 سال فرار پایان داد/ دستگیری قاتلی که گواهی فوتش را هم صادر کرده بود
گروه استان ها ـ سمنان ـ قاتل نزاع خونین 27 سال قبل در سبزوار، در یک دامداری در اطراف شهرستان شاهرود دستگیرشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، 27 سال قبل در جریان یک نزاع و درگیری در سبزوار، مردی میانسال با ضربات چاقو از پای درآمد و قاتل نیز پس از جنایت، متواری شد که تلاش پلیس برای دستگیری وی ادامه داشت.

در جریان این تحقیقات و بررسی ها، گزارشی مبنی بر حضور مشکوک مردی در یک دامداری در اطراف شهرستان شاهرود به پلیس مخابره شد و از سوی دیگر ماموران پلیس آگاهی سبزوار نیز که پیگیر پرونده قتل بودند اطلاعاتی مبنی بر حضور قاتل در شهرستان شاهرود دریافت کردند.

کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان شاهرود با همکاری ماموران کلانتری 12 بسیج، پیگیری ویژه موضوع را در دستور کار قراردادند و پس از 24 ساعت تعقیب و مراقبت های نامحسوس خود، محل اختفای متهم در یک دامداری در روستاهای حاشیه ای این شهر را شناسایی کردند.

سرهنگ "علی کریمی" فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود در همین رابطه  به خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: پس از هماهنگی لازم با مرجع قضائی، عملیات دستگیری متهم آغاز و وی در کمترین زمان ممکن توسط پلیس بازداشت شد و تحت بازجویی قرارگرفت.

وی با اشاره به اینکه متهم در ابتدا منکر هر گونه جرم و جنایتی بود و گواهی فوت جعلی که به نام قاتل صادرشده بود را نیز ارائه کرد، افزود: اما این حربه هم به کارش نیامد و با بررسی های فنی مشخص شد متهم 47 ساله، همان قاتل فراری است که با هویتی جعلی در دامداری مشغول کارشده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اعتراف صریح متهم، گفت: وی در سال 1371 به دلیل اختلافش با مقتول بر سر یک تصادف، در یک نزاع با چند ضربه چاقو مرتکب قتل شده و سال های درازی است که با هویت های جعلی در استان های مختلف کشور بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت: متهم پس از تکمیل پرونده و هماهنگی با مرجع قضائی برای سیر مراحل قانونی به ماموران پلیس آگاهی شهرستان سبزوار تحویل داده شد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون