نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/17      12:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:200


نسخه چاپی
نجات مادر بيمار با اقدام تخصصي اپراتور 110
گروه استان ها - مركزي - با اعلام اورژانس شهرستان ساوه مبني بر عدم شناسايي آدرس اعلامي موردي اورژانسي كه از سوي كودكي خردسال اعلام شده بود، اپراتور 110 با اقدامي تخصصي موفق به شناسايي آدرس و نجات مادر كودك شد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس،  بنا به اعلام دفتر نظارت همگاني بازرسي فرماندهي انتظامي استان مركزي، چندي پيش كودك خردسالی كه به خوبي توانايي صحبت نداشت طی تماس با سامانه تلفني 115 از وخامت حال مادرش خبرداد و سپس بدون اعلام آدرس و اطلاعات تكميلي، تلفن را قطع مي كند.

بلافاصله مراتب از اورژانس شهرستان به مركز فوريت هاي پليس 110 اعلام مي شود و اپراتور 110 در تماس با شماره اعلامي و با شگرده هاي پليسی موفق مي شود آدرس را از پسر بچه گرفته و بلافاصله تيم هاي امدادي و انتظامي به محل اعزام مي شوند.

با حضور تيم هاي امدادي و انتظامي در محل، آدرس منزل شناسايي شده و بعد از شكست درب منزل، خانمي كه در وضعيت وخيمي قرار داشت از سوي تيم هاي امداي به مركز درماني منتقل مي شود و از مرگ حتمي نجات پيدا مي كند.

بعد از اين اقدام پليس، يكي از بستگان خانم كه در جريان اين اقدام پليس قرار مي گيرد، در تماس با سامانه تلفني 197 از اقدام به موقع پليس در نجات جان اين خانم قدرداني كرد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون