نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/17      12:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:546


نسخه چاپی
هدف پليس برقراري نظم و امنيت و پيشگيري از وقوع جرايم است
گروه استان ها – لرستان – فرمانده انتظامي استان با بيان اين كه پليس ، حافظ جان و مال مردم است گفت : هدف پليس برقراري نظم و امنيت و پيشگيري از وقوع جرايم است .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سردار " حاجي محمد مهديان نسب " در جلسه شور فرماندهان در سالن جلسات ستاد اين فرماندهي  با حضور استاندار  با بيان اين كه خدمت رساني به مردم از وظايف ذاتي پليس است گفت : اگر خدمات پليس صرفا به جهت قرب الهي و رضايت مند مردم باشد به طور مسلم باعث افزايش امنيت و احساس امنيت مي شود .

وي با تاكيد بر اين كه ما خود را سرباز ولايت و خادم مردم مي دانيم بيان داشت : خدمت بي منت در جهت رضايت خداوند ماموريت اصلي نيروي انتظامي است .

فرمانده انتظامي استان با بيان اينكه رمز موفقيت پليس در مأموريت‌هاي محوله ، تعامل با مردم است تصريح كرد : مردم ، بزرگترين سرمايه پليس محسوب مي شوند و همه بايد در رفتار با مردم ضمن رعايت حقوق شهروندي با اخلاق اسلامي رفتار كنيم .

سردار مهديان نسب با اشاره به اينكه اصل و اساس وجودي پليس ، بر پايه مردم محوری است گفت : پليس بايد از ميان مردم و براي مردم باشد زيرا اقتدار پليس زماني معنا پيدا مي كند كه متناسب با ارزش هاي اخلاقي ، ديني و فرهنگي جامعه باشد و همين همسويي ارزشي مشاركت بيشتر با مردم را فراهم مي آورد.

به گفته وي پليس به عنوان خدمتگزار مردم با تلاش شبانه روزي ، امنيت و احساس امنيت را براي شهروندان تامين خواهد كرد .

فرمانده انتظامي استان در پايان با بيان اين كه بايد همواره پيشگيري را مقدم بر درمان بدانيم گفت : تمام تلاش پليس برقراري نظم و امنيت ، آسايش و رفاه حال شهروندان و پيشگيري از وقوع جرايم است .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون