نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/17      12:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:583


نسخه چاپی
دستگيري كلاهبرداران میلیاردی در ماهشهر
گروه استان‌ها_ خوزستان_ فرمانده انتظامي استان از دستگيري 2 نفر كه با جعل عناوین دولتی اقدام به كلاهبرداري 30 ميليارد ريالی در استان های بوشهر و خوزستان كرده بودند، خبر داد.

سردار "حیدر عباس زاده" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشریح این خبر اظهار داشت: ‌پلیس آگاهی شهرستان ماهشهر با کار اطلاعاتی از سوء استفاده و كلاهبرداري 2 نفر با جعل عناوین دولتی مطلع شدند و بلافاصله برنامه ريزي عملياتي براي دستگيري آنان آغاز شد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: با آغاز تحقيقات تخصصي ماموران پليس، هويت آنها شناسايي و مشخص شد با جعل عناوین دولتی 30 ميليارد ریال از استان‌های بوشهر و خوزستان کلاهبرداری کرده اند.

سردار عباس زاده تصریح کرد: ماموران پليس آگاهی با تحقيقات تخصصي محل اختفا اين 2 کلاهبردار را شناسايي و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی عملیاتی آنها را دستگیر کردند.

وی در خصوص شیوه و شگرد کلاهبرداری صورت گرفته بیان داشت: این 2 کلاهبردار با مدارک جعلی خود را از کارکنان یکی از سازمان‌های نظامی و وابسته به مقامات عالي رتبه كشور معرفی کرده که پس از جلب اعتماد مال باختگان با وعده پرداخت وام های کلان اقدام به کلاهبرداری می کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: متهمان در بازجويي‌هاي پلیس به کلاهبرداری از 6 نفر به مبلغ 30 میلیارد ریال در استان‌های بوشهر و خوزستان اعتراف کردند.

سردار عباس زاده خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون