نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/17      13:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:151


نسخه چاپی
پلیس، امسال از مبدا تا خروج از پایانه‌های مرزی، با زائران اربعین حسینی خواهد بود/ پوشش اخبار کنگره عظیم اربعین حسینی توسط خبرگزاری پلیس
گروه استان ها- ایلام- جانشین معاونت اجتماعی ناجا با بیان اینکه پلیس، امسال از مبدا تا خروج از پایانه های مرزی با زائران اربعین حسینی همراه خواهد بود، گفت: تمهیدات لازم برای مدیریت صحیح این مراسم ملی از ماه ها قبل در ناجا اندیشیده شده است.

سردار "ابراهیم کریمی" در حاشیه بازدید از پایانه مرزی مهران و در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: کنگره عظیم اربعین حسینی به عنوان یک ماموریت سنگین و حساس که بازتاب جهانی دارد از اولویت های اصلی پلیس در سال ۹۸ خواهد بود.

وی افزود: پیش بینی می شود با توجه به هماهنگی های  بین دو کشور ایران و عراق، امسال حضور زائران اربعین حسینی(ع) برای تشرف به عتبات عالیات چشمگیر باشد.

جانشین معاونت اجتماعی ناجا خاطرنشان کرد: لغو روادید به معنای به همراه نداشتن گذرنامه و مدارک قانونی نیست و زائران بایستی هنگام مراجعه به پایانه های مرزی حتماً مدارک قانونی و معتبر به همراه داشته باشند تا بتوانند به سهولت از مرز عبور کنند.

وی یاد آور شد: معاونت اجتماعی ناجا امسال نیز همانند سال های گذشته با استفاده از اقدامات فرهنگی خود در خدمت زائران خواهد بود و همچنین اخبار و اطلاعات مربوط به پایانه های مرزی را از طریق خبرگزاری پلیس که به صورت شبانه روز پای کار است، جهت اطلاع رسانی عمومی به سمع و نظر مردم خواهد رساند.

سرعت، دقت و صحت خبر، سه مولفه مهم و اساسی

سردار کریمی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک روز خبرنگار و گرامی داشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی اظهار داشت: سرعت، دقت و صحت خبر، سه مولفه مهم و اساسی برای ارسال اخبار کنگره عظیم اربعین حسینی خواهد بود و خبرگزاری پلیس  در کنار سایر اصحاب رسانه،  اخبار این حوزه را به صورت روزانه پوشش خواهد داد.

وی با بیان اینکه خبرنگاران نقش مهمی در امنیت، سلامت و فرهنگ‌سازی جامعه دارند، تصریح کرد: باید پیش از انتشار یک خبر، ابتدا بازتاب آن بررسی شود تا موجب ملتهب شدن جامعه نشود.

سردار کریمی گفت: انتظار داریم مطبوعات و اصحاب رسانه برای پوشش اخبار انتظامی و امنیتی کنگره عظیم اربعین حسینی به اخبار منتشر شده در خبرگزاری پلیس استناد کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون