نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/17      13:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:634


نسخه چاپی
باند مسلح ترانزیت مواد مخدر در خراسان جنوبی منهدم شد/ کشف 655 کیلو مرفین و دستگیری 7 نفر از اشرار مسلح
گروه استان ها- خراسان جنوبی- فرمانده انتظامی استان از کشف 655 کیلو گرم مرفین و دستگیری 7 نفر از اشرار مسلح در درگیری پلیس با اعضای باند مسلح ترانزیت مواد مخدر در شهرستان "سربیشه" خبر داد.


سردار"مجید شجاع" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهار داشت: با دریافت اطلاعاتی مبني بر اينکه کاروانی از قاچاقچيان مسلح قصد دارند محموله سنگين مواد مخدر را از مرزهای شرقی به مرکز کشور به صورت مسلحانه حمل کنند، تعقیب و دستگیری اشرار پیگیری شد.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: با شناسایی محل تردد کاروان مسلح مواد مخدر، تیم های ویژه مبارزه با اشرار به مناطق کویری شهرستان"سربیشه" اعزام شدند و منطقه مزبور را به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

وی گفت: مأموران، نیمه شب گذشته هنگام کنترل محورهای مواصلاتی، خودرو لندکروز حامل مواد مخدر و اشرار مسلح را که به صورت چراغ خاموش در یکی از محورهای فرعی شهرستان سربیشه تردد می کرد، شناسایی و با علائم هشدار دهنده به راننده دستور ایست دادند که سرنشینان خودرو به محض مشاهده مأموران به سوی آنها تیراندازی کردند.

سردار شجاع بیان کرد: اشرار مسلح با آتش پرحجم مأموران پلیس زمین گیر شدند و با برتری عملیاتی پلیس ضمن رها کردن خودرو، با استفاده از تاریکی شب و کوهپایه ای بودن منطقه متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: اشرار مسلح با همکاری سرنشینان 2 دستگاه خودرو سواری که خودرو حامل مواد مخدر را اسکورت می کردند، قصد داشتند از مهلکه درگیری متواری شوند که با اقدام سریع و قاطع پلیس 3 نفر از اشرار مسلح و 4 نفر از تیم اسکورت آنان در بیابان های اطراف دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: یکی از افراد دستگیر شده معروف به"اسحاق" که از سرکردگان معروف حمل و ترانزیت مواد مخدر در شرق کشور است که در درگیری با مأموران مورد اصابت گلوله قرار گرفت و دستگیر شد.

وی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از خودرو لندکروز متعلق به اشرار مسلح 655 کیلو مرفین، یک قبضه سلاح نیمه سنگین، چند تیغه خشاب و مقادیری مهمات جنگی کشف کردند؛ در این رابطه پرونده ای تشکیل و با هماهنگی مقام قضائی، اشرار مسلح به مرکز استان منتقل و روانه زندان شدند.

سردار شجاع با اشاره به انهدام کامل باند مسلح ترانزیت مواد مخدر صنعتی در شرق کشور، اعلام کرد: مأموران پلیس در استان خراسان جنوبی قاطعانه با اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر برخورد خواهند کرد و با استعانت از خداوند متعال و شهدای مظلوم نیروی انتظامی، این استان به گورستان اشرار و برهم زنندگان نظم وامنیت عمومی تبدیل خواهد شد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون